Ekspertist Gayrimenkul, Naturestate ile organik tarımı destekleyen yeni bir marka yarattı!

Ekspertist Gayrimenkul, Naturestate ile organik tarımı destekleyen yeni bir marka yarattı!

Ekspertist Gayrimenkul, gayrimenkul yatırım yönetimi, mülkiyetlerin hukuki ve de teknik durumlarının araştırılması ve gayrimenkullerin düzenli takipleri konusunda, kişi ve kurumlara özel hizmet veren bir marka.Naturestate; modern hayatın getirdiği stresden biraz olsun organik tarıma yönelerek uzaklaşmak isteyenlerin veya arazi yatırımcılarının ayrı ayrı sektörlerde bulabileceği hizmetleri tek bir çatı altında toplama felsefesi ile yola çıktı. Naturestate organik topraklar sloganıyla Marmara bölgesinde tarım arazileri geliştirdi. Organik tarım ve hayvancılık yapmak isteyenlere; uluslararası standartlara uygun olarak arazi araştırma, geliştirme ve satın alınmasından, ürün yetiştirilmesine kadar olan tüm aşamalarda danışmanlık hizmeti veriyor.


Naturestate yöneticilerinden M. Fatih Cantemir; “Günümüzde tüketilen ürünlerin ne kadar doğal olduğu herkes tarafından biliniyor. Bu yüzdende insanlar kendi emekleriyle ürünler yetiştirmek ve yetiştirdiği ürünün hem tadını almak hem de zevkini yaşamak istiyor.“  dedi. Organik tarım ve hayvancılık konusunda her geçen gün artan taleple karşı karşıya kaldıklarını söyledi.

Ekspertist Gayrimenkul, gayrimenkul yatırım yönetimi, mülkiyetlerin hukuki ve teknik durumlarının araştırılması ve gayrimenkullerin düzenli takipleri konusunda, kişi ve kurumlara özel hizmet veren bir marka.