Elbirliği sistemiyle rekor teslimat!

Elbirliği sistemiyle rekor teslimat!

İşçiden memura, öğretmenden ev hanımına kadar binlerce vatandaşı ev ve otomobil sahibi yapan Eminevim, 140 bin aileye ev ve otomobil teslim etti.


İşçiden memura, öğretmenden ev hanımına kadar binlerce vatandaşı ev ve otomobil sahibi yapan Eminevim, 29.yılında da birbirinden başarılı işler hayata geçiriyor. Küçük birikimler ile bu zamana kadar 140 bin aileye ev ve otomobil teslim eden Eminevim, özellikle alım gücü düşük ailelerden yoğun ilgi görüyor. Türkiye’de ilk defa faizsiz, bütçeye göre, istenilen evi veya otomobili alma olanağı sunan Eminevim, 140 Bin Teslimata Özel Çekilişli Sistem Üyeleri’nden sadece 140 kişiye 1 yıla kadar ekstra erken teslim fırsatı sunuyor. 29 yıldır ev ve otomobil sahibi olma yolunda önemli kolaylıklar sağlayan Eminevim’in 140 bin Kere Maşallah Kampanyası, Ramazan Bayramı’nın sonuna kadar sürüyor. Sektörde rekor teslimata başlayarak güvenilirliğini tespit eden Eminevim, yaklaşık 500 bin kişinin hayaline ortak oluyor.

Elbirliği Sistemi’nde 140 bin teslimat yapıp yeni rekor kıracaklarını ifade eden Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, “29 yıl önce faizsiz bir sistem kurarak yepyeni bir sistemin oluşmasına vesile olduk. Bu zamana kadar sağladığımız güven ile gayet kolay bir şekilde Elbirliği Sistemi’nden ev veya otomobil sahibi olunabileceğini gösterdik. 29 yıldır 140 bin ailenin hayallerine ortak olarak, onları ev ve otomobil sahibi yaptık. Her geçen gün teslimat sayımızı artırıyoruz. Şu an sistemde 105 bin aktif müşterimiz bulunuyor ve her ay 5 bin civarı yeni başvuru alıyoruz” açıklamasında bulundu.

Elbirliği ile 140 Bin Kere Maşallah

Her ay yapılan farklı kampanyalarla daha çok ailenin hayatına dokunduklarını ifade eden Üstün, “29.yılımızda 140 bin aileyi ev ve otomobil sahibi yaptığımız için oldukça mutluyuz. Bizim formülümüz dayanışma ve elbirliği ile insanları ev ve otomobil sahibi yapmak. 140 bin teslimata özel hazırladığımız 140 Bin Kere Maşallah Kampanyamız ile Çekilişli Sistem Üyeleri’ne 1 yıla kadar ekstra erken teslim fırsatı sunuyoruz. Kampanyamız 140 kişi ile sınırlı olacak ve Ramazan Bayramı sonuna kadar devam edecek” diye konuştu.