Elit Royal Residence Ankara'ya butik proje anlayışını getirdi!

Elit Royal Residence Ankara'ya butik proje anlayışını getirdi! Elit Royal Residence Ankara'ya butik proje anlayışını getirdi!

Büyük ölçekli konut projelerinin verdiği otel konforundaki hizmetleri 35 daireli projede sunan Elit Royal Residence, Elit Royal Residence, çok büyük projelerde oturmak istemeyen ancak o projelerde verilen konfordan da vazgeçmeyenlere alternatif oldu.Ankara'nın en nezih bölgelerinden Beytepe'de inşa edilen Elit Royal Residence'i hayata geçiren Elit Yapı A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Başkanı Cem Çelik, modern çizgilere sahip projelerinin Ankara'da yeni bir tarz başlattığını ifade etti. Büyük ölçekli konut projelerinin yanında daha küçük ölçekli bir projeyi hayata geçirmenin zor olduğunu ancak "butik residence" konsepti sayesinde avantajlı duruma geçtiklerini belirten Çelik, "Elit Royal Residence, Ankara'da şu anda devam eden çoğu projeden daha farklı yapıda. 35 daireden oluşan projemiz, inşaatın başından bu yana büyük ilgi gördü. Evet, biz butik bir projeyiz. Ancak sunulan otel konforundaki hizmetlere bakıldığında büyük ölçekli projelerle yarışıyoruz. Yani 'butik' yapıda 'dev' hizmetler vererek Başkent'e yeni bir soluk getiriyoruz" dedi. 


Her katta iki daire bulunan Elit Royal Residence'da yaşamını sürdürenlerin hayatını kolaylaştırmak için hiçbir ayrıntıyı atlamadıklarını vurgulayan Çelik, şunları söyledi: "Projemiz, hem daha nezih ve samimi bir ortamda yaşam sürdürmek hem de proje konutların verdiği otel konforundaki hizmetlerden faydalanmak isteyenlere cevap verecek nitelikte. Az daire bulunduğu için Elit Royal Residence'da komşuluk kültürü yaşanacak. Büyük ölçekli projelerde karşı dairede kimin yaşadığını bilemiyorsunuz. Hatta bir kez gördüğünüz insanı bir daha göremeyebilirsiniz bile. Az dairenin avantajı, komşuluk ilişkilerini ve o özlediğimiz samimiyeti güçlendirmesi. Bunun yanında projemizde dairelerin hepsi akıllı ev sistemleriyle donatıldı. Bu sistemler sayesinde evde olmasanız bile tek tuşla evinizi kontrol edebileceksiniz. Almanya başta olmak üzere önemli bölümü Avrupa'dan ithal malzeme ve donatılar ise projenin girişinden itibaren kaliteyi hissettiriyor. Elit Royal. kalite ve komşuluk ilişkisini iç içe isteyenlere örnek bir yapı oldu." Güvenliğin Elit Royal Residence'da en çok önem verilen konuların başında geldiğini bildiren Çelik, 24 saat güvenlik hizmetinin yanında katlarda ve residence dışında kapalı devre kamera sisteminin de bulunduğunu ifade etti. Büyük ölçekli projelerde binlerce kişi yaşadığı için güvenlik konusunda sıkıntılar yaşandığını vurgulayan Çelik, "Kişilerin birbirini yeteri kadar tanımadığı büyük ölçekli projelerde güvenliği sağlamak çok kolay değil. Kargaşa, insan sirkülasyonu, güvenlik personellerinin de çoğu zaman yetersiz kalmasına neden oluyor. Özellikle konut sahiplerinin iş çıkışı peş peşe otoparka gelmeleri, hatta uzayan araç kuyrukları bile güvenlik için ciddi risk oluyor. Butik projelerde ise daha az kişi yaşadığı için bu tarz sıkıntılarla karşılaşılmıyor. Elit Royal Residence'in en büyük kozlarından biri bu" diye konuştu. Adana Beş Ocak