Elmastaş İnşaat Metal Elektrik Elektronik Pazarlama Ve Proje Danışmanlık Hiz.Tic.Ltd.Şti. kuruldu!

Elmastaş İnşaat Metal Elektrik Elektronik Pazarlama Ve Proje Danışmanlık Hiz.Tic.Ltd.Şti. kuruldu!Elmastaş İnşaat Metal Elektrik Elektronik Pazarlama Ve Proje Danışmanlık Hiz.Tic.Ltd.Şti. bugün Üsküdar'da 80 bin TL sermaye bedeli ile Süleyman Elmas tarafından kuruldu.


Elmastaş İnşaat Metal Elektrik Elektronik Pazarlama Ve Proje Danışmanlık Hiz.Tic.Ltd.Şti. bugün Üsküdar'da 80 bin TL sermaye bedeli ile Süleyman Elmas tarafından kuruldu.

Elmastaş İnşaat Metal Elektrik Elektronik Pazarlama Ve Proje Danışmanlık Hiz.Tic.Ltd.Şti. konusu:
1. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazive arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa vearaziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Elmastaş İnşaat Metal Elektrik Elektronik Pazarlama Ve Proje Danışmanlık Hiz.Tic.Ltd.Şti. adres: Kısıklı Mahallesi Meltem Sk. No:2 A Üsküdar