Eltes Gold Residence`de 26 bin 250 YTL peşinatla

Eltes Gold Residence`de 26 bin 250 YTL peşinatla

Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun Çekmeköy'de inşa ettiği Eltes Gold Residence'de 81 metrekare ile 164 metrekare arasında 231 konut var. Fiyatlar 213 bin YTL'den başlıyor.


1) Projenin adı: Eltes Gold

2) Yapımcı şirket: Ağaoğlu Şirketler Grubu

3) Projenin lokasyonu: Ümraniye

4) Toplam arsa alanı: .....

5) Toplam inşaat alanı: .....

6) İnşaata ne zaman başlandı: 2007

7) Ne zaman bitirilecek: 2008 Aralık

8) Konut sayısı: 231

9) En düşük ve en yüksek metrekareler: 81metrekare ile 164 metrekare arasında.

10) En ucuz ve en pahalı konutun fiyatı: 213 bin YTL - 533.000 YTL

11) Şimdiye kadar satılan konut sayısı: % 80

12) İstenilen minimum peşinat: 26.625 YTL

13) En düşük taksit: --------

14) Metrekare ortalama satış fiyatı: 2000$

15) Projenin özellikleri:

Eltes Gold Residence, İstanbul'un parlayan yıldızı Ümraniye'de yükseliyor. Ümraniye, her iki köprüye olan yakınlığı, çevre yolları bağlantısı, doğal peyzajı, planlı yapısı, sağlam zemin, bugün ve geleceğe yönelik toplu taşıma kolaylıklarıyla her geçen gün daha fazla dikkat çekiyor.

Ümraniye, 34 anaokulu, 61 ilköğretim okulu, 9 lise, 22 spor tesisi, 29 hastane ve poliklinikle, 40 park, 3 sinema ve 3 tiyatro salonuyla, büyük alışveriş ve eğlence merkezleriyle İstanbul'un hayat dolu bir bölgesi haline geliyor.

Türkiye'nin yaşam mimarı Ağaoğlu Şirketler Grubu, Eltes Gold Residence projesi ile kral dairesi konforu vaat ediyor. Eltes Gold'da 20 farklı tipte, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşan toplam 231 daire yer alıyor. Eltes Gold Residence, 3.15 m'lik brüt tavan yüksekliği ile son derece ferah bir alan sunuyor. Tüm dairelerde tam donanımlı beyaz eşya, yatak odaları ve salonlarda split klimanın yer aldığı Eltes Gold Residence'da teknolojinin tüm olanakları bir araya getirilmiş..

Eltes Residence'da, Interkom (görüntülü haberleşme) sistemi sayesinde kapılar sadece istenilen kişilere açılıyor. Kablosuz internet bağlantısı, uydu yayını, kablo TV ve dijital yayın olanaklarına sahip Eltes Gold Residence'da jeneratör sayesinde olası elektrik kesintilerinden etkilenmeyecek olan residence sakinleri, 24 saat güvenlik hizmeti sunuluyor.

Eltes Gold Residence, depreme dayanıklı üretim teknolojisi ile sakinlerine sağlam bir gelecek, huzurlu bir yaşam sunuyor. İstanbul'un en güvenli bölgelerinden biri olan Ümraniye'de, C30 beton kullanılarak tünel kalıp sistemiyle inşa edilen Eltes Gold Residence'da, tüm yapı malzemeleri TSE ve ISO 9001 standartalarına uygun.

16) Diğer projelerden ayırt edici özelliği:

Çocuklu ailelere kreş hizmeti ve alışveriş

Projede, çocuklu aileler de düşünüldü. Eltes Gold Residence'da çiftler romantik bir akşam yemeği programı yapmak istediklerinde 24 saat kreş hizmetinden faydalanabilecekler.   Alışveriş yapmak için de çok uzağa gitmeye gerek yok. Dünyaca ünlü markaları alışveriş ve yaşam merkezinde bulmak mümkün olacak. Dışarıda yemek yemek isteyenler için de restoran, kafe ve barlar Residence sakinlerinin hizmetinde olacak.

İster spora gidin isterseniz Türk hamamına

Ağaoğlu'nun tüm projelerinde yer alan Yaşam Kulübü My Club bünyesinde  güzellik salonundan tenise, solaryumdan fitness'a, pilatesten dans derslerine,  basketboldan açık-kapalı yüzme havuzlarına, saunadan Türk hamamına kadar pek çok seçeneğin sunulduğu Eltes Gold Residence'da, sakinler birkaç adım mesafedeki buz pateni pistinde de keyifli dakikalar geçirebilecekler.  

Ümraniye, her iki köprüye olan yakınlığı, çevre yolları bağlantısı, doğal peyzajı, planlı yapısı, sağlam zemini, bugün ve geleceğe yönelik toplu taşıma kolaylıkları ile İstanbul'un geleceğin parlayan yıldız bölgesi olarak dikkati çekiyor.

17) Anlaşmalı bankalar: Akbank - Vakıfbank

18) Faiz oranı: 12 Ay'a 0,47 - 240 Ay'a 1,21

19) Projenin toplam satış bedeli: 300 Milyon YTL  ( Yaklaşık Olarak)

20) Web sayfası ve satış ofisi telefonu: www.agaoglu.com.tr

                                                            www.eltesgoldresidence.com.tr

                                                                    444 5 777