Elysium Fantastic'te 185 bin dolara!

Elysium Fantastic'te 185 bin dolara! Elysium Fantastic'te 185 bin dolara!

Elysium Fantastic projesi konumu itibari ile çevresel olarak lüks bir yaşantıya hitap ediyorŞişli Bomonti'de inşa edilen Elysium Fantastic projesini Ofton İnşaat hayata geçiriyor. Akıllı ev teknolojisi ile inşa edilen Elysium Fantastic'te fiyatlar 185 bin dolardan başlıyor, 900 bin dolara kadar yükseliyor.

İnşaatına Mayıs 2009'da başlanan projenin Haziran 2011'de teslim edilmesi planlanıyor.

3 bin 541 metrekare arsa üzerinde 40 bin metrekare inşaat alanına sahip olan projede alanları 32 metrekare ile 263 metrekare arasında değişen 346 konut yer alıyor.

Alışıla gelen bütün mimari kavramları değiştirmeyi ve yeni bir mimari düşünce oluşturmayı hedefleyen bir proje olan Elysium Fantastic'in yapımında Babil'in Asma Bahçeleri'ni andıran mimari kullanıldı. Şehrin kalbinde inşa edilen roje içinde sunulan imkanlar da projenin farklılığını ortaya koyuyor.

Uluslararası standartlarda deprem yönetmeliğine uygun betonarmeyle yapılan Elysium Fantastic'te cafe, bar, resturant, yüzme havuzu, fitness center, buhar odası, sauna, çocuk oyun odası, havuzlu terasta vitamin bar ve barbekü, kapalı otopark, 24 saat güvenlik, görüntülü diafon sistemi, kombi, jeneratör, beyaz eşya, kablolu tv ve kumanda edilebilen panjur sistemi yer alıyor.

Elysium Fantastic projesinde yer alan konutlarda TSE standartlarında 1. Sınıf malzemeler kullanılacak. Dairelerde Arçelik, Beko veya Ariston marka ankastre buzdolabı, fırın, ocak ve bulaşık makinesi, davlumbaz, çöp öğütücü, çamaşır makinesi olacak. Vitrifiye ve armatürler E.C.A, Vitra, Serel marka ve muadil bir marka gömme rezervuar, asma klozet, kabinli duş tekneleri kullanılacak.

0212 343 51 45

www.elysiumfantastic.com

info@elysiumfantastic.com