06 / 07 / 2022

Emekli ikramiyesine zam yapılacak mı? Bayram ikramiyesi artacak mı? Emekliye bayram ikramiyesi ne kadar verilecek? 

Emekli ikramiyesine zam yapılacak mı? Bayram ikramiyesi artacak mı? Emekliye bayram ikramiyesi ne kadar verilecek? 

Milyonlarca emeklinin merak ettiği emekli ikramiyelerinin Nisan ayının son haftasında yatması bekleniyor. Peki emekli ikramiyelerine zam yapılacak mı? Bayram ikramiyesi artacak mı? İşte merak edilen soruların yanıtları...Milyonlarca emekli 1.100 TL olan bayram ikramiyesinin artırılmasını talep ediyor. En düşük emekli maaşının 2 bin 500 TL olduğu bu günlerde emekli ikramiyeleri de gündemi oldukça meşgul ediyor.  Bayram ikramiyelerinin ne zaman yatırılacağı ve bayram ikramiyelerine zam yapılıp yapılmayacağı henüz belli olmadı. Fakat Ak Parti AKP Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Meclis’te gerçekleştirdiği toplantıda yaptığı açıklamalarda zam konusundaki beklentilere açıklık getirdi.Emekli ikramiyesine zam yapılacak mı? Bayram ikramiyesi artacak mı? Emekliye bayram ikramiyesi ne kadar verilecek? 

 

Peki Ak Parti AKP Grup Başkanvekili Cahit Özkan son zamanlarda sık sık gündeme gelen emekli ikramiyeleri ile ilgili neler dedi? Emekli ikramiyelerine zam yapılacak mı? İşte milyonlarca emeklinin merak ettiği o soruların yanıtları...

 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.