Eminevim, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu’na sponsor oluyor!

Eminevim, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu’na sponsor oluyor! Eminevim, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu’na sponsor oluyor!

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu ile 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında gerçekleştirilen dev anlaşmayla özel sporcular Eminevim desteği ile Avrupa ve dünya şampiyonalarına hazırlanmış olacak.


Tasarrufa dayalı faizsiz Elbirliği Sistemi’nin öncülerinden olan Eminevim, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu’na (TÖSSFED) ana sponsor oluyor. 15 branşta toplam 527 spor kulübü ve 30 bini aşkın sporcuyu temsil eden Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu ile varılan sponsorluk anlaşmasıyla, Türkiye'de bulunan down sendromlu, otizmli, zihinsel engelli sporcular 2020 boyunca Avrupa ve dünya şampiyonalarına Eminevim desteğiyle hazırlanmış olacak. 3 Aralık Uluslararası Engelliler Günü kapsamında açıklanan anlaşmayla TÖSSFED Futbol Süper Ligi “Eminevim Futbol Süper Ligi” adını almış olacak. Milli Takımların seremoni eşofmanlarında, yurt içi müsabaka ve şampiyonalarda Eminevim logosu bulunacak.

Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün ve TÖSSFED Başkanı Birol Aydın’ın 2020 yılı için sponsorluğun diğer detaylarını konuşacağı ve anlaşmayı imzalayacağı törenin, katılımı beklenen T.C. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun iştirakleriyle önümüzdeki günlerde başkent Ankara’da gerçekleştirilmesi planlanıyor.