Eminevim üyelerine temsili tapu töreni!

Eminevim üyelerine temsili tapu töreni! Eminevim üyelerine temsili tapu töreni!

56 şubesi bulunan faizsiz finans firması Emin Şirketler Grubu'nun 2005'ten bu yana "elbirliği yöntemi" ile sürdürdüğü Eminevim sistemi kapsamında kredi çeken müşteriler için, kaynaşma gecesi ve temsili tapu teslim töreni gerçekleştirildi
Türkiye genelinde 56 şubesi bulunan faizsiz finans firması Emin Şirketler Grubu'nun 2005'ten bu yana "elbirliği yöntemi" ile sürdürdüğü Eminevim sistemi kapsamında kredi çeken müşteriler için, kaynaşma gecesi ve temsili tapu teslim töreni gerçekleştirildi. Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün ile Yönetim Kurulu Üyeleri olan çocukları Büşra Üstün ve Muhammed Musab Üstün'ün ev sahipliğinde Kaya Termal Otel'de düzenlenen geceye, aileleriyle birlikte 800 müşteri katıldı. 


Renkli projeler 

Üçüncü kez İzmir'de yapılan organizasyonda konuşan şirketin yönetim kurulu üyesi Büşra Üstün, Eminevim sisteminin giderek büyüdüğünü belirterek, "Eminevim ve Emin Otomotiv'den sonra artık enerji sektöründe de varız. Bunun yanı sıra turizm sektöründe de renkli projeler yapıyoruz. Başarılı yatırımlarımızı sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Bizlere inanıp bu yolda beraber yürüdüğümüz müşterilerimize teşekkür ederiz" dedi. Konuşmanın ardından temsili olarak 40 müşteriye tapuları teslim edildi.


Yeni Asır