Emlak Konut GYO Saraçoğlu'nda 429 bağımsız bölüm için ruhsat alındı!

Emlak Konut GYO Saraçoğlu'nda 429 bağımsız bölüm için ruhsat alındı! Emlak Konut GYO Saraçoğlu'nda 429 bağımsız bölüm için ruhsat alındı!

Emlak Konut GYO projelerinden Ankara Çankaya Saraçoğlu projesinde 120 adet konut ve 309 ticari üniteden oluşan toplam 429 adet bağımsız bölüm için yapı ruhsatı alındı.Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP)  Ankara  Çankaya yapı ruhsatı hakkında açıklama yaptı. 

Emlak Konut GYO projelerinden olan, Maliye hazinesi mülkiyetinde bulunan, Ankara İli, Çankaya İlçesi, Yenişehir ve Namık Kemal Mahalleleri üzerinde muhtelif taşınmazların yer aldığı Ankara Çankaya Saraçoğlu projesi kapsamında 120 adet konut ve 309 ticari üniteden oluşan toplam 429 adet bağımsız bölüm için yapı ruhsatı alındı.

Emlak Konut GYO'nun KAP açıklaması:
Maliye hazinesi mülkiyetinde bulunan, Ankara İli, Çankaya İlçesi, Yenişehir ve Namık Kemal Mahalleleri üzerinde muhtelif taşınmazların yer aldığı proje (Ankara Çankaya Saraçoğlu) kapsamında; 120 adet konut ve 309 ticari üniteden oluşan toplam 429 adet bağımsız bölüm için Yapı Ruhsatları alınmıştır.