Emlak Konut Kuzey Yakası cadde dükkanları satış!

Emlak Konut Kuzey Yakası cadde dükkanları satış! Emlak Konut Kuzey Yakası cadde dükkanları satış!

Emlak Konut Kuzey Yakası cadde dükkanları satış detayları haberimizde yer alıyor. Projede yer alan dükkanlar 11 Mayıs tarihinde açık artırmayla satışa sunulacak.


Emlak Konut Kuzey Yakası cadde dükkanları 11 Mayıs tarihinde açık artırmayla satışa sunulacak. 360 bin metrekarelik millet bahçesinin yanı başında yükselen Emlak Konut Kuzey Yakası cadde dükkanları için son başvuru tarihi 10 Mayıs olarak belirlendi.

Ekim 2019 tarihinde sahiplerine teslim edilecek 62 cadde dükkanı için yapılacak olan açık artırma Kuzey Yakası satış ofisinde yapılacak.

373 adet ofis, ticari ve otel olarak inşa edilen Başakşehir Kuzey Yakası projesinde 7 blok ticaret ve ofis olarak, kalan 2 blok otel ve kongre merkezine, 1 bloğu ise içerisinde spor salonu ve kapalı yüzme havuzu da bulunan spor tesisine ayrıldı.

Emlak Konut Kuzey Yakası projesi 37 bin metrekarelik Kent meydanı, Başakşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binası, İkitelli Şehir Hastanesi, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu’nun yanı sıra yakın zamanda Güzergahı açıklanan Kanal İstanbul gibi mega projelere de yakın konumda bulunuyor.

Kuzey Yakası adres: Kayabaşı Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No:5/D Başakşehir İstanbul
Web:http://www.emlakkonut.com.tr/tr-TR/kuzey-yakasi-ticarileri
Telefon: 444 36 55