Kuzey Yakası cadde dükkanları satışları 2019!

Kuzey Yakası cadde dükkanları satışları 2019! Kuzey Yakası cadde dükkanları satışları 2019!

Kuzey Yakası cadde dükkanları satışları 2019 ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Proje 360 bin metrekarelik millet bahçesinin yanı başında yer alıyor.


Emlak Konut Kuzey Yakası cadde dükkanları 11 Mayıs'ta açık artırmayla satışa sunulacak. Kuzey Yakası cadde dükkanları 360 bin metrekarelik millet bahçesinin yanı başında yer alıyor.

Başakşehir Kuzey Yakası cadde dükkanları için son başvuru tarihi 10 Mayıs 2019 olarak belirlendi.

Ekim 2019 tarihinde sahiplerine teslim edilecek olan 62 cadde dükkanı için yapılacak olan açık artırma Kuzey Yakası satış ofisinde gerçekleştirilecek.

Kuzey Yakası projesinde 373 adet ofis, ticari ve otel bulunuyor. Projede 7 blok ticaret ve ofis olarak, kalan 2 blok otel ve kongre merkezine, 1 bloğu ise içerisinde spor salonu ve kapalı yüzme havuzu bulunan spor tesisine ayrıldı.

Kuzey Yakası projesi 37 bin metrekarelik Kent meydanı, Başakşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binası, İkitelli Şehir Hastanesi, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu’nun yanı sıra yakın zamanda Güzergahı açıklanan Kanal İstanbul gibi mega projelere de yakın konumda yükseliyor.

Kuzey Yakası adres: Kayabaşı Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No:5/D Başakşehir İstanbul
Web:http://www.emlakkonut.com.tr/tr-TR/kuzey-yakasi-ticarileri
Telefon: 444 36 55