09 / 08 / 2022

Emlak Konut Kuzey Yakası ofisleri fiyat ve ödeme planı!

Emlak Konut Kuzey Yakası ofisleri fiyat ve ödeme planı!

Firma: Emlak Konut GYO

Proje: Kuzey Yakası

Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilen Kuzey Yakası'nda toplam 373 adet ofise yer veriliyor. Projedeki ofis fiyatları 460 bin TL'den başlıyor.."İstanbul'un en yeşil yakası" sloganıyla tanıtılan Kuzey Yakası projesi Emlak Konut tarafından Kayaşehir'de hayata geçiriliyor. 

 

364 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Proje İstanbul Başakşehir’de toplam 373 adet ofis, ticari ve otel yer alıyor.

 

10 bloktan meydana gelen Emlak Konut Kuzey Yakası, 7 blok ticaret ve ofis olarak, kalan 2 blok otel ve kongre merkezine, 1 bloğu ise içerisinde spor salonu ve kapalı yüzme havuzu bulunan spor tesisine ayrıldı. 

 

Kayaşehir Kuzey Yakası projesinde ayrıca metro hattı, entegre ulaşım ağları, sosyal ve kültürel alanlar, alışveriş merkezleri, okullar ve spor alanlarına komşu bir alanda; ofisleri, ticari alanları, oteli ve hayvanat bahçesi bulunuyor. Kuzey Yakası Başakşehir projesinin otelinde 153 adet oda bulunuyor.

 

Projedeki otelde ise kongre merkezi 600 kişilik konferans salonu, 143 kişilik toplantı odası, 83 kişilik seminer salonu, 400 metrekarelik fuaye ve 2100 metrekarelik lobi alanı da yer alıyor.

 

Emlak Konut Kuzey Yakası ofisleri fiyat ve ödeme planı!

 

Peşin ödemede yüzde 12 indirimin yapıldığı Kuzey Yakası'nda yüzde 10 peşinatlı ödemelerde 120 aya varan vade yapılabiliyor. Projede aynı zamanda 60 ay 0 vade farkı fırsatı da sunuluyor.

 

260 bin metrekare yeşil alana sahip Kuzey Yakası; Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. havalimanına yakın mesafede, Olimpiyat Stadı’na 4 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 18 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ise sadece 32 kilometre uzaklıkta yer alıyor.15 soruda Kuzey Yakası Başakşehir projesi!Tel:444 36 55
Web: http://www.emlakkonut.com.tr/tr-TR/kuzey-yakasi-ticarileri


Işıl Seren KESKİN/Emlakkulisi.com

 


projeye sor