Emlak Konut Temmuz 2013 satışı tamamlanmış bağımsız bölümlerin raporu!

Emlak Konut Temmuz 2013 satışı tamamlanmış bağımsız bölümlerin raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Temmuz ayı içerisinde satışı (ön satışlar dahil) gerçekleşen bağımsız bölümlerin raporunu yayınladı. Bağımsız bölüm sayısı 1.314 adettir...Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından yapılan açıklama şöyle,


Şirketimiz tarafından, Kamu İhale Kanunu ve Gelir Paylaşımı Modeliyle geliştirilen projelerde, 01 Ocak - 31 Temmuz 2013 tarihleri itibariyle, toplamda 3.860.987.138,14 TL (KDV Hariç) tutarında bağımsız bölümün satışı (ön satışlar dahil) gerçekleştirilmiştir.


Sadece Temmuz ayı içerisinde satışı (ön satışlar dahil) gerçekleşen bağımsız bölüm sayısı ise 1.314 adettir. Bu bağımsız bölümlerin KDV hariç peşin satış değeri ise toplam 359.199.965,87 TL dir.


Aylık ve yıllık dönemler göz önünde bulundurularak hazırlanan satışı tamamlanmış (ön satışlar dahil) bağımsız bölümler raporu ekte PDF dosya olarak sunulmaktadır.


Yıllık ve aylık satış dağılım tablolarında belirtilen satış rakamlarının belirlenme süreci, peşinat tutarının yatırılması, varsa konut kredilerinin hesaba geçilmesi, alıcının noter huzurunda sözleşmelerini imzalaması ve sözleşmelerin Şirketimiz tarafından onaylanması ile tamamlanmaktadır. Bu işlemlerin tamamlanması zaman alabilmektedir. Bu nedenle bir önceki ay veya aylarda açıklanan satış rakamlarının artması söz konusu olabilmektedir. Satışlara ilaveler olabileceği gibi iptallerden kaynaklanan azalmalar da söz konusu olabilir.Opsiyonlar satış adetlerinde dikkate alınmamaktadır.

Metnin detayı için tıklayın