14 / 08 / 2022

En iyi hostel Olympos Kadir’in Ağaç Evleri!

En iyi hostel Olympos Kadir’in Ağaç Evleri!

Avrupa’da özellikle gençlere başka ülkelerde güzel bir deneyim yaşatmak için faaliyet gösteren ve önemli lokasyonlar öneren ‘go overseas’ sitesi, Avrupa’da gidilecek en iyi 10 hosteli belirledi.Avrupa’da özellikle gençlere başka ülkelerde güzel bir deneyim yaşatmak için faaliyet gösteren ve önemli lokasyonlar öneren ‘go overseas’ sitesi, Avrupa’da gidilecek en iyi 10 hosteli belirledi.


Avrupa’nın en iyi 10 hosteli arasında Türkiye’den de alternatif turizmin merkezi Olympos’tan Kadir’in Ağaç Evleri yer aldı. Site, yaptığı araştırmayı şöyle yorumladı: “Avrupa’da seyahat severler tatillerini biraz bütçelerine göre yaparlar. Tabii sadece bütçeleri değil seçtikleri yerin kalacakları yerin önemi de çok fazla. Biz de bu kişiler için Avrupa’nın sıradışı, otantik ve keyifli 10 hostelini seçtik. Tabii bütün hosteller eşit değil. Doğu’dan Batı’ya yaptığımızı araştırmalarda bazıları daha sakin, bazıları daha insanı cezbeden nitelikte.”


OLYMPOS’TA TARİHLE İÇİÇE


Kadir’in Ağaç Evleri için doğanın içinde uyumak hissi verdiği belirtilerek, Olympos’da olan hostelin sahile yakınlığı, tarihle içiçe olmasına vurgu yapıldı. Bazı odalarından gerçek ağaçların geçtiğinin bile altı çizilen yazıda Akdeniz’de bulunan Olympos’un kamp yapmak isteyen, denizin tarihin ve eğlencenin tadını çıkarmak isteyenler için bulunmaz bir destinasyon olduğuna dikkat çekildi.


Star