Çukurova Balkon

Enerji Verimli Gezici Ev Silivri'de!

Enerji Verimli Gezici Ev Silivri'de! Enerji Verimli Gezici Ev Silivri'de!

Enerji ve suyun etkin kullanılması konusunda örnek uygulamaları aktararak, toplumu bilinçlendirme çalışmaları yapan ÇEKUD-Çevre Kuruluşları Dayanışma Derneği gezici tırı, Silivri Belediyesi işbirliğiyle hafta sonu Silivri’deydi.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!Enerji ve suyun etkin kullanılması konusunda örnek uygulamaları aktararak, toplumu bilinçlendirme çalışmaları yapan ÇEKUD-Çevre Kuruluşları Dayanışma Derneği gezici tırı, Silivri Belediyesi işbirliğiyle hafta sonu Silivri’deydi.

Silivri Belediyesi, ÇEKUD-Çevre Kuruluşları Dayanışma Derneği işbirliğiyle Enerji Verimli Gezici Evi Silivri’ye getirdi. 7-8 Mart tarihlerinde Silivri Atatürk Meydanı’nda kalan gezici tır, özellikle konutlarda enerji ve suyun etkin kullanılması ile atık yönetimini sağlayacak örnek uygulamaları demolar eşliğinde katılımcılara anlattı. Enerji tasarrufu hakkında halkın bilinçlendirilmesi, ülkemizdeki enerji tüketimlerinin ve maliyetlerinin azaltılması, su tasarrufu yapılarak kuraklık tehditlerinin önüne geçilmesi, atık su geri kazanım yöntemleri ve faydaları hakkında halkın bilgilendirilmesi gibi pek çok amacı hedefleyen gezici tırı ziyaret eden Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, sunumları ilgiyle izleyerek verilen bilgiler için teşekkür etti.Silivri Belediyesi