Engin Yeşil: Innovia projemizin CRM alt yapısını PRISM CRM ile oluşturduk!

Engin Yeşil: Innovia projemizin CRM alt yapısını PRISM CRM ile oluşturduk! Engin Yeşil: Innovia projemizin CRM alt yapısını PRISM CRM ile oluşturduk!

Yeşil İnşaat 2009 yılından beri Code5 Yazılım' ın Gayrimenkul Sektörü İçin geliştirdiği PRISM CRM' i kullanmakta. Yeşil inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yeşil PRISM CRM ile operasyonel verimliklerinin en üst seviyeye çıktığını, iş süreçlerindeki kontro


 

Gayrimenkul sektörünün Türkiye’de ulaştığı nokta büyük bir başarıdır. Sektörümüz en önemli ve lokomotif sektörlerden biri haline gelerek Türkiye ekonomisine büyük ve önemli katkılar sağlamıştır. Geleceği daha da parlak olan inşaat sektöründe köklü ve güçlü firmaların hayata geçirdiği projeler büyük ilgi görmektedir.   Türkiye’nin özel sektörce gerçekleştirilen en büyük projelerinden Innovia’ nın yaratıcısı olarak, Innovia gibi daha birçok projeyi sektörümüze, Türkiye’ ye kazandırmak için çalışıyoruz.   14 bin konutluk Innovia projemizin CRM alt yapısını  PRISM CRM ile oluşturduk.   Sektörümüzdeki büyüme ile birlikte ciddi bir rekabet ortamı oluşmuştur. Bugünkü şartlarda her firmanın müşteri odaklı stratejileri geliştirmesi ve uygulaması gerekmektedir. Bu hedeflere ulaşmak için en önemli araçlardan biri CRM yazılımı altyapısıdır. Yeşil inşaat Innovia projemiz için CRM yazılımı araştırırken 2009 yılında Code5 Yazılım’ ın geliştirdiği PRISM CRM ile tanıştık ve hemen uygulama aşamasına geçtik. PRISM CRM bu yıllar içerisinde en önemli yardımcımız oldu. Pazarlamadan Satışa, Müşteri İlişkilerinden Finansa, Evrak Yönetiminden Teslim Sonrasına kadar tüm iş süreçlerimizi yönetmekte ve sektörel tecrübesi ile bize yol göstermektedir. En beğendiğim özelliklerinden biri raporlama sistemi. Görmek istediğim raporlar cep telefonuma ve mail adresime sistem tarafından otomatik olarak gönderiliyor. Doğru verilerle doğru analizler yapıyor ve hızlı kararlar alabiliyoruz.