Esenyurt Meydan Ardıçlı Konutları satış fiyatları!

Esenyurt Meydan Ardıçlı Konutları satış fiyatları! Esenyurt Meydan Ardıçlı Konutları satış fiyatları!

Firma: Özyurtlar İnşaat

Proje: Meydan Ardıçlı

Meydan Ardıçlı Konutları 1+0'dan 4,5+1'e kadar daire seçenekleriyle İstanbul Esenyurt'ta hayata geçirildi. Proje 545 milyon TL yatırım bedeliyle Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding tarafından inşa ediliyor...


2019 yılında daire teslimleri yapılacak olan  Meydan Ardıçlı  projesi İstanbul Esenyurt'ta inşa ediliyor. 27 blok olarak yükselecek olan projede 1+0, 1+1, 2+1, 3,5+1 ve 4,5+1 daire tipleri sunuluyor. 


Meydan Ardıçlı projesi 1.683 daire ve 121 adet ticari alandan oluşuyor. Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding tarafından inşa edilmekte olan proje İstanbul Esenyurt'ta hayata geçirildi. 


Meydan Ardıçlı Evleri ortak alanlarında, sauna, fitness, yüzme havuzu, spor alanı, çocuk oyun alanı, otopark gibi olanaklar da yer alacak. 545 milyon TL yatırım bedeliyle yükselen Meydan Ardıçlı projesi konut-rezidans blokları ve alışveriş merkezinden oluşuyor. 


Meydan Ardıçlı daire büyüklükleri 41 ila 228 metrekare arasında değişiyor. Ticari alanların büyüklükleri ise 35 ila bin 122 metrekare arasında değişiyor. 


Lansmana özel ödeme ve fiyat avantajı bulunan Meydan Ardıçlı projesinde 60 aya kadar firma bünyesinde vade olanağı mevcut. Ödeme kampanyası 15 Ekim'de sona erecek olan Meydan Ardıçlı projesinde peşin ödemelerde ekstra yüzde 10 indirim sağlanıyor. 


Esenyurt Meydan Ardıçlı Konutları satış fiyatları!


Meydan Ardıçlı Evleri'nde dairelerin metrekare birim fiyatları 3 bin TL ila 4 bin TL arasında değişiyor. Ardıçlı Esenyurt projesi 230 bin metrekare kapalı alana sahip. Proje 67 bin metrekare alan üzerine inşa ediliyor. 


Tel : 0850 460 90 70  

Web: http://meydanardicli.com.tr 

Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor