Meydan Ardıçlı Konutları Esenyurt teslim tarihi!

Meydan Ardıçlı Konutları Esenyurt teslim tarihi! Meydan Ardıçlı Konutları Esenyurt teslim tarihi!

Firma: Özyurtlar İnşaat

Proje: Meydan Ardıçlı

Meydan Ardıçlı projesi Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding ortaklığı tarafından 27 blok olarak hayata geçirildi. Meydan Ardıçlı Konutları Esenyurt teslim tarihi ne zaman?230 bin metrekare kapalı alana sahip  Meydan Ardıçlı  Evleri 27 blokta toplam 1.683 daire ve 121 adet ticari alandan oluşuyor. Meydan Ardıçlı Evleri 67 bin metrekare arsa alanına sahip. 


1+0, 1+1, 2+1, 3,5+1 ve 4,5+1 daire alternatiflerine yer verilen Meydan Ardıçlı Konutları İstanbul Esenyurt'ta yükseliyor. Peşin ödemelerde ekstra yüzde 10 indirim sağlanan Meydan Ardıçlı Evleri Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding ortaklığının imzasını taşıyor. 


Meydan Ardıçlı Evleri'nde dairelerin büyüklükleri 41 ila 228 metrekare arasında değişiyor. Projedeki dükkanların büyüklükleri ise 35 ila bin 122 metrekare arasında değişiyor. 


545 milyon TL yatırım bedeliyle yükselen Esenyurt Meydan Ardıçlı projesi ortak alanlarında, sauna, fitness, yüzme havuzu, spor alanı, çocuk oyun alanı, otopark gibi özellikler de olacak.


60 aya kadar firma bünyesinde vade imkanı sunulan Meydan Ardıçlı Konutları için peşin ödemelerde ekstra yüzde 10 indirimin yanı sıra kişiye özel ödeme planı da oluşturulabiliyor. 


Meydan Ardıçlı Konutları Esenyurt teslim tarihi!

Meydan Ardıçlı Konutları Esenyurt teslim tarihi 2019 yılının son çeyreği olarak planlanıyor. Avantajlı ödeme seçenekleri 15 Ekim'e kadar sürecek olan Meydan Ardıçlı Evleri'nde dairelerin metrekare birim fiyatı 3 bin TL ila 4 bin TL arasında değişiyor. 


Esenyurt Meydan Ardıçlı iletişim!

Tel : 0850 460 90 70  

Web: http://meydanardicli.com.tr 

Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.comprojeye sor