Meydan Ardıçlı Konutları ne zaman teslim?

Meydan Ardıçlı Konutları ne zaman teslim? Meydan Ardıçlı Konutları ne zaman teslim?

Firma: Özyurtlar İnşaat

Proje: Meydan Ardıçlı

Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding ortaklığıyla hayata geçirilen Meydan Ardıçlı projesi 27 blok olarak yükseliyor. Meydan Ardıçlı Konutları ne zaman teslim?


Meydan Ardıçlı projesi 1.683 daire ve 121 adet ticari alandan oluşuyor.  67 bin metrekare alan üzerine inşa edilmekte olan  Meydan Ardıçlı  Evleri'nin kapalı alanı 230 bin metrekare olarak belirlendi. 


Meydan Ardıçlı  projesi konut-rezidans blokları ve alışveriş merkezi olarak planlandı. Meydan Ardıçlı Evleri ortak alanlarında, sauna, fitness, yüzme havuzu, spor alanı, çocuk oyun alanı, otopark gibi imkanlara da yer veriliyor. 


545 milyon TL yatırım bedeline sahip Meydan Ardıçlı Konutları 1+0, 1+1, 2+1, 3,5+1 ve 4,5+1 olarak tasarlanıyor. Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding imzası taşıyan Meydan Ardıçlı Konutları İstanbul Esenyurt'ta yer alıyor. 


Esenyurt Meydan Ardıçlı daire büyüklükleri 41 ila 228 metrekare arasında değişiyor. 27 blok olarak yükselecek projede ticari alanların büyüklükleri ise 35 ila bin 122 metrekare arasında değişiyor. 


Lansmana özel ödeme ve fiyat avantajı bulunan Meydan Ardıçlı projesinde 60 aya kadar firma bünyesinde vade olanağı mevcut. Ödeme kampanyası 15 Ekim'de sona erecek olan Meydan Ardıçlı projesinde peşin ödemelerde ekstra yüzde 10 indirim sağlanıyor. 


Meydan Ardıçlı Konutları ne zaman teslim?


Meydan Ardıçlı Evleri'nde dairelerin metrekare birim fiyatları 3 bin TL ila 4 bin TL arasında değişiyor. Meydan Ardıçlı konut teslimleri 2019 yılında gerçekleşecek. 


Tel : 0850 460 90 70  

Web: http://meydanardicli.com.tr 

Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor