Meydan Ardıçlı Evleri ne zaman teslim?

Meydan Ardıçlı Evleri ne zaman teslim? Meydan Ardıçlı Evleri ne zaman teslim?

Firma: Özyurtlar İnşaat

Proje: Meydan Ardıçlı

Meydan Ardıçlı projesi Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding tarafından İstanbul Esenyurt'ta inşa ediliyor. Meydan Ardıçlı Evleri ne zaman teslim?Büyüklükleri 41 metrekare ile 228 metrekare arasında değişen Meydan Ardıçlı projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3,5+1 ve 4,5+1 konut seçenekleri sunuluyor. 27 bloktan oluşan projede toplam 1.683 daire ve 121 adet ticari alana yer veriliyor. 
 

Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding ortaklığı tarafından yükselen Meydan Ardıçlı projesi 230 bin metrekare kapalı inşaat alanına sahip. Projedeki dükkanların büyüklükleri ise 35 ile 122 metrekare arasında değişiyor.

 

Meydan Ardıçlı projesinde ödeme planına göre peşinde yüzde 10 indirim yapılıyor. Kişiye özel ödeme planı da oluşturulan projede 60 aya kadar firma bünyesinde vade imkanı sağlanıyor. 
 
67 bin metrekare arsa alanına sahip Meydan Ardıçlı Konutları 545 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirildi. Projede; yüzme havuzu, spor alanı,  sauna, fitness, çocuk oyun alanı ve otopark olanakları da olacak. 
 
Meydan Ardıçlı Evleri ne zaman teslim?

Meydan Ardıçlı Evleri'nde dairelerin 2019 yılının son çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor. Meydan Ardıçlı'da dairelerin metrekare birim fiyatları 3 bin ile 4 bin TL arasında farklılık gösteriyor. 
 
Meydan Ardıçlı iletişim
Tel : 0850 460 90 70  
Web: http://meydanardicli.com.tr
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor