meydan ardıçlı fiyatlar

meydan ardıçlı fiyatlar

Meydan Ardıçlı projesi Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding tarafından İstanbul Esenyurt'ta inşa ediliyor. Meydan Ardıçlı Evleri ne zaman teslim?

Özyurtlar Holding'te 2'nci kuşak iş başında!

Özyurtlar Holding,  NLogo İstanbul, Ödül İstanbul, N Cadde Ottoman, N Cadde Ateş Corner ve Meydan Ardıçlı Projelerinin Satış ve Organizasyonundan sorumlu Alper Özyurt oldu...

Meydan Ardıçlı ödeme planı kampanyası!

Esenyurt'ta hayata geçirilen'Meydan Ardıçlı' projesindeki daireler, 0.99 faiz oranı ve 36 ay vade avantajıyla satışa sunuluyor...

Meydan Ardıçlı’da dükkanların yüzde 80’i satıldı!

Esenyurt'ta hayata geçirilen 'Meydan Ardıçlı' projesinde ticari ünitelerin yüzde 80’inin satışı tamamlandı. Projede metrekare birim fiyatı 5 bin ila 6 bin TL arasında değişiyor.

Meydan Ardıçlı, Esenyurt’u dünyanın en büyük meydanlarıyla yarıştıracak!

Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding işbirliğinde Esenyurt’ta hayata geçirilen Meydan Ardıçlı projesinin, alışveriş ve yeme- içme mekânlarını içine alan cadde ve sokaklardan oluşan ticari alanları, uluslar arası yabancı markalar için cazibe yarattı...

Meydan Ardıçlı'da teslimler Eylül'de!

Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding tarafından Esenyurt Doğan Araslı Bulvarı'nda inşa edilen Meydan Ardıçlı projesinin ilk etabı tamamlanıyor. Projenin ilk teslimleri Eylül ayında yapılacak. 

Ardıçlı TOKİ kura sonucu 11 Mayıs 2019 kazananlar listesi!    

Ardıçlı TOKİ 2019 projesinde fiyatlar 159 bin 600 liradan başlıyor. Alt ve orta gelir grubuna özel satışa çıkarılan 554 daire sahiplerini buluyor. İşte Ardıçlı TOKİ kura sonucu 11 Mayıs 2019 kazananlar listesi....

Meydan Ardıçlı'nın yüzde 50'si yabancıya satıldı!

Özyurtlar-Bahaş Ortak Girişimi Eş Başkanı Özyurt, "2019 yılı üçüncü çeyreğinde teslimlerine başlayacağımız projemizde konutların yüzde 50'si, ticari alanların yüzde 70'i satıldı. Projeye yabancı yatırımcıdan da yoğun ilgi geliyor" dedi...

Optimum Meydan fiyat!

Kurtköy'de Optimum Yatırım Geliştirme tarafından inşa edilen Optimum Meydan projesinde lansman öncesi indirimli fiyatlar ile daire sahibi olunabiliyor. İşte, Optimum Meydan fiyat listesi.. 

Optimum Meydan'da 249 bin TL'ye! Yeni proje!

Lansman öncesi ön satış fiyat avantajı sağlayan Optimum Meydan İstanbul Anadolu Yakası Kurtköy'de hayata geçiriliyor. Optimum Meydan'da fiyatlar 249 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. 

Meydan Ardıçlı 2. etap dükkanları fiyat!

Meydan Ardıçlı 2. etap dükkanları satışa çıktı. Meydan Ardıçlı projesi Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding ortaklığında hayata geçiriliyor. Meydan Ardıçlı 2. etap dükkanları fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor.

Meydan Ardıçlı'nın 2. etap dükkanları satışta!

Esenyurt'ta hayata geçirilen Meydan Ardıçlı projesinin 2. etabındaki dükkanlar satışa çıktı. Projenin 1. etabındaki dükkanların satışı tamamlandı...

Luxera Meydan kampanyalı ödeme planı ve fiyat listesi!

Luxera Gayrimenkul'ün  İstanbul Bağcılar-Mahmutbey lokasyonunda inşa ettiği Luxera Meydan'da fiyatlar 445 bin TL'den başlıyor..

Meydan Eryaman'da fiyatlar 349 bin TL'den başlıyor! Yeni Proje!

2020 yılında teslim edilmesi planlanan Meydan Eryaman projesi Ankara ili, Etimesgut ilçesi, Eryaman’da konumlandırılıyor..

meydan ardıçlı fiyatlar

meydan ardıçlı fiyatlar meydan ardıçlı fiyatlar

Büyüklükleri 41 metrekare ile 228 metrekare arasında değişen Meydan Ardıçlı projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3,5+1 ve 4,5+1 konut seçenekleri sunuluyor. 27 bloktan oluşan projede toplam 1.683 daire ve 121 adet ticari alana yer veriliyor. 
 

Özyurtlar Holding ve Bahaş Holding ortaklığı tarafından yükselen Meydan Ardıçlı projesi 230 bin metrekare kapalı inşaat alanına sahip. Projedeki dükkanların büyüklükleri ise 35 ile 122 metrekare arasında değişiyor.

Meydan Ardıçlı projesinde ödeme planına göre peşinde yüzde 10 indirim yapılıyor. Kişiye özel ödeme planı da oluşturulan projede 60 aya kadar firma bünyesinde vade imkanı sağlanıyor. 
 
67 bin metrekare arsa alanına sahip Meydan Ardıçlı Konutları 545 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirildi. Projede; yüzme havuzu, spor alanı,  sauna, fitness, çocuk oyun alanı ve otopark olanakları da olacak. 
 
Meydan Ardıçlı Evleri ne...