Essa Gayrimenkul Silva Villaları çekmeköy projesinde 1 milyon dolara lüks villa!

Essa Gayrimenkul Silva Villaları çekmeköy projesinde 1 milyon dolara lüks villa!Silva Villaları; çekmeköy'de hayata geçiriliyor. Proje kapsamında toplam 8 adet müstakil villa yer alıyor


Silva Villaları, çekmeköy"de Essa Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor.  Projenin inşaatı 10 gün sonra tamamlanacak ve teslimler yapılacak. Essa Silva Villaları projesinde villaların taban oturumu 250 metrekare. İç alanları 410 metrekare büyüklükte. Villaların önünde ve arkasında 300 ve 400 metrekare büyüklükte bahçeler bulunuyor.
Zemin katında geniş cam sürgülü kapılarla bahçeye açılan 65 metrekare salon ve 21 metrekare mutfak alanları, misafir banyosu ve bir oda ile binanın arka tarafında ise hizmetli odası banyosu ve camaşırhane bulunuyor.
Garaj girişi de bu kattan yapılıyor. Salonlar bahçe içerisindeki konumları ve modern sömineleriyle keyifli yaşam alanları olarak planlanmış durumda... Zeminin üzerindeki iki katta ise 4 ana yatak odası ve bunlara hizmet edecek olan soyunma odaları ve banyoları bulunuyor. Silva Villaları"nı asıl ozel kılan ise bu odaların her birinde özel orman manzaralı teras ve balkonlarının olması...
  Site sakinlerinin araçları binaların arkasındaki zeminin altında kalan otoparkla gizlenmiş. Her villanın 2 araçlık kapalı otoparkı olup, otoparktan evlere direk giriş verilmiş durumda. Sitenin girişinde tüm araç giriş-çıkış trafiğine hakim olacak şekilde bir güvenlik alanı bulunuyor. Buna ek olarak da site kameralı sistem ile sürekli olarak kontrol altında tutulacak.
Villalar radya temel üzerine C25 beton kullanılarak, sandviç tuğla duvar, alçı sıva ve saten boya ile inşaa edilmiş ve sış cephenin ön yuzeyi patlatma mermer taşla kaplanmış. 8 adet müstakil villadan oluşan projenin arazi büyüklüğü 6 bin metrekare.
0216 639 08 78
http://www.essa.com.tr/