Eston Şehir Koru'nun lansmanı yapıldı! Metrekaresi 5 bin 500 TL!

Eston Şehir Koru'nun lansmanı yapıldı! Metrekaresi 5 bin 500 TL! Eston Şehir Koru'nun lansmanı yapıldı! Metrekaresi 5 bin 500 TL!

Firma: Polatyol Yapı

Proje: Eston Şehir Koru

Türkiye inşaat sektörünün köklü gruplarından Polatyol, Eston Şehir’deki yeni gayrimenkul projesi Eston Şehir Koru’yu tanıttı. 

Hafta sonu gezilecek 10 proje 3 site!

 

Türkiye inşaat sektörünün köklü gruplarından Polatyol imzasıyla hayata geçen Eston Şehir Koru'nun lansmanı Four Seasons Hotel'de gerçekleşti. Gerçekleştirilen basın toplantısına Polatyol Yönetim Kurulu Üyesi Celaleddin Polat, Polatyol Grup CFO’su Gökhan Harunoğlu, Evrenol Mimarlık Kurucu Ortağı Mehpare Evrenol, belgesel yapımcısı Serdar Kılıç ve çok sayıda gazeteci katıldı. 

 

 

Eston Şehir’in tamamlandığında 1.6 milyon metrekare arazisiyle Avrupa’nın en geniş alana yayılan gayrimenkul projelerinden biri olacağını belirten Polatyol Yönetim Kurulu Üyesi Celaleddin Polat, “Yeni gayrimenkul projemiz Eston Şehir Koru, tıpkı Mahallem projemizde olduğu gibi Bahçeşehir’in gerçek dokusuna uygun, yeşille iç içe az yoğunluklu bir proje oldu. Eston Şehir Koru’yu, 4 bin kişilik keyifli bir kasaba olarak planladık. 215 dönüm üzerine inşa edilecek projede 90 dönüm yeşil alan, 25 dönüm aktivite alanı planlandı. Meyve ve sebze bahçeleri, amfi tiyatro, açık hava sineması, evcil hayvan parkı, meydanları ve korularıyla hayat enerjimizi koruyacak çok özel bir projeyi hayata geçirmenin heyecanını yaşıyoruz” diye konuştu.

 

Eston Şehir Koru projesinde, ağırlıklı olarak villa, katlı villa, 5 katlı Koru Konakları ve 7-8 katlı Koru Evleri’yle toplam bin 90 konut ve 31 ticari birim hayata geçirilecek. 2019’un ikinci yarısında tamamlanması planlanan proje 2 oda 1 salondan başlayarak 5,5 oda 1 salona kadar uzanan geniş bir yelpazede konut tipleri 5 bin 500 TL metrekare fiyatıyla satışa sunuluyor.

 

 

“Hem mahremiyet korundu,  hem sosyalleşme imkânı yaratıldı”


Eston Şehir Koru'yu, yeşille kurduğu doğrudan ilişki ile benzerlerinden ayrışan özel bir felsefeyle tasarladıklarını belirten projenin mimarı Mehpare Evrenol, “Nefes alma noktaları, meydanlar ve korularla donatılan projedeki her metrekare, hem kişisel hayatın ön plana çıkartıldığı, hem mahremiyetin korunabildiği ve aynı zamanda sosyalleşmeye olanak veren bir formda planlandı” dedi.

 

Serdar Kılıç: “Eston Şehir Koru, doğanın içindeki  evimi yaparken yaşadığım heyecanı hatırlattı”

 

Toplantının sürpriz ismi ise doğa dostu kimliğiyle tanınan hayatının önemli bir bölümünü doğayla iç içe geçiren ünlü belgesel yapımcısı Serdar Kılıç oldu. İlk günden beri tabiatla temas eden insanın bedeninin, aklının ve ruhunun daha güzel çalıştığını anlatmaya gayret ettiğini belirten Serdar Kılıç, “Eston Şehir Koru farklı bir proje. Bana doğanın içinde evimi yaparken yaşadığım duyguyu ve heyecanı hatırlattı. Projenin her detayında doğayla kurulmaya çalışılan ilişkiyi, yeşille kurulan doğrudan temasla diğerlerinden farklılaşan felsefesi benim burada olmamı sağladı. Burada yaşayacak çocuklar çok şanslı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu. Çok az reklam filmi teklifini kabul eden Serdar Kılıç, Eston Şehir Koru projesinin reklam yüzü olacak. 

Şehrin içinde karmaşadan  uzak huzurlu bir yaşam


Eston Şehir Koru projesi, Bahçeşehir’de TEM üzerindeki çok özel konumuyla dikkat çekiyor, 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nü şehre bağlayan yollara kolaylıkla ulaşabileceğiniz proje, metro hattı ve hızlı trene yakınlığının getirdiği avantajla da şehrin içinde yer alıyor... Türkiye’nin en özel okulları arasında yer alan Bilfen Koleji, Doğa Koleji, FMV Işık Okulları,  Bahçeşehir Koleji, MEF Okulları, Alkev ve İstanbul Community School, Eston Şehir Koru’ya sadece birkaç dakika uzaklıkta.

En değerli bölgede, katlanarak artan en kazançlı bir yatırım


Avrupa Şehircilik Ödülü’ne sahip olan ve yüksek prim potansiyelinin yanı sıra ticari imkanlarıyla da dikkatleri üzerine çeken Bahçeşehir’in en güzel projelerinden olacak Eston Şehir Koru’da yaptığınız yatırım her gün katlanarak değer kazanacak. 

 

Web: http://estonsehirkoru.com
Telefon: 444 86 16
 


projeye sor

pus