Eston Şehir Mahallem’de fırsatlar peş peşe!

Eston Şehir Mahallem’de fırsatlar peş peşe!Bahçeşehir’in en güzel projesi Eston Şehir Mahallem’de liste fiyatından direkt yüzde 15 indirim imkanının yanında, yüzde 15 peşinatla ev sahibi olma imkanı sunuluyor.


Bahçeşehir’in en güzel projesi Eston Şehir Mahallem’de liste fiyatından direkt yüzde 15 indirim imkanının yanında, yüzde 15 peşinatla ev sahibi olma imkanı sunuluyor.


Az katlı, yeşille iç içe tasarımıyla Bahçeşehir’in gerçek konseptine uygun olarak geliştirilen Eston Şehir Mahallem’den binde 7 faizle 60 aya kadar ev alabilmek mümkün.

Türkiye gayrimenkul sektörünün en köklü markalarından ESTON peş peşe kampanyalarla sektöre öncülük ediyor. Polatyol tarafından Bahçeşehir’in az katlı, yeşille iç içe gerçek konseptine uygun olarak geliştirilen Eston Şehir Mahallem projesindeki yeni kampanya avantajlı şartlarda ev sahibi yapıyor.

Eston Şehir Mahallem projesindeki yeni kampanyada cazip fırsatlar sunuluyor. Alırken kazandıran ilk fırsatta peşin ödemelerde liste fiyatı üzerinden tam yüzde 15 indirim yapılıyor. İkinci fırsatta yüzde 20 peşinatın yüzde 5’i teslime erteleniyor. Böylece sadece yüzde 15 peşinatla ev alabilmek mümkün. Kampanya kapsamında kalan yüzde 80’lik bölüm bankadan kredilendiriliyor. 60 aya kadar binde 7 faizle vade imkanı sağlanıyor.


Eston Şehir Mahallem projesindeki tüm konutlarda bahçe, teras ya da balkon opsiyonlarından biri mutlaka var. 315 birimde tam 28 farklı kat planı sunulması ev almak isteyenlere geniş seçim imkânı sağlıyor. Eston Şehir Mahallem’de özgün mimariye sahip apartman daireleri, sıra evler ve villalarla çok çeşitli planda konutlar bulunuyor.Eston Şehir Mahallem, toplam 68 dönüme yayılan arazideki 47,5 dönümü açık ve yeşil alanıyla dikkat çekiyor. Projede otopark girişleri, sitenin dış kabuğundan verilerek çocuklara özgür ve güvenli bir mahalle ortamı yaratıldı.


Projedeki tüm evlerin iç dizaynı farklı zevklere hitap edebilmek için farklı seçeneklerle sunuluyor. Elegan, Country veya Modern stillerinden her biri, yer döşemesinden duvarlara kadar ince ayrıntılarıyla en uygun tarzın yakalanmasına olanak verecek. Eston Şehir Mahallem’de, proje sakinlerinin bir arada olup, komşuluk ilişkilerini sadece evde değil, dışarıda da yaşamaları için, özel bir kulüp de tasarlandı. Çocuklar güvenli oyun ve aktivite alanlarında vakit geçirirken aileler de bu kulüpte keyifli vakit geçirebilecek. Kulüp dahilinde TV alanı, fitness salonu, buluşma salonu, yeme içme alanları, sauna ve buhar odaları, açık yüzme havuzu bulunuyor.


Lokasyonu değerli

Eston Şehir Mahallem, İstanbul’un gelişim aksında ve yeni ulaşım arterlerinin başlangıç ve kesişim noktasında yer alıyor. Proje Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Boğaz Köprüsü ve 3. Havalimanı’nı şehre bağlayan yolların üzerinde yer alıyor. Bahçeşehir’e kadar uzanacak metro hattı ile Taksim ve Beşiktaş’a,  Marmaray  bağlantısı ile Anadolu yakasına rahatça ulaşılabilecek proje, Bahçeşehir’in içinden geçecek hızlı trene yakınlığı ile de değer kazanacak.