Eston Şehir Mahallem'de Anneler Günü kampanyası!

Eston Şehir Mahallem'de Anneler Günü kampanyası!Eston Şehir Mahallem'de Anneler Günü’ne özel fırsatlar sunuluyor. Çocuğunuza çocukluğunuzu armağan edin sloganı ve mutluluğu evden mahalleye taşıyan konseptiyle tasarlanan Eston Şehir Mahallem’i en çok anneler sevecek.


Mutluluğu evden mahalleye taşıyan konseptiyle dikkatleri üzerine çeken Eston Şehir Mahallem’de  Anneler Günü’ne özel fırsatlar herkesi mutlu edecek. Eston Şehir Mahallem’de 48 ay vadeli konut kredisinde yüzde 0.42 faiz oranı ve 120 aya varan vade avantajlarına ek olarak annelere özel fırsatlar sunulacak. 8 Mayıs Anneler Günü’nden başlayarak 15 Mayıs’a kadar bir hafta süreyle Eston Şehir Mahallem’den ev alacaklara kadar özel indirimler uygulanacak.  


Eston Şehir Mahallem, Bahçeşehir’in gerçek kimliğine uygun, az katlı özel konseptiyle öne çıkıyor. Eston Şehir Mahallem satışa sunulduğu günden bu yana yeşille, doğayla, bahçeyle iç içe olmak isteyenler tarafından büyük ilgi görüyor. Polatyol iştiraki ESTON tarafından geliştirilen, uluslararası arenada etkin Servotel’in proje geliştirme danışmanlığını yaptığı Eston Şehir Mahallem, dünyanın lider mimarlık ofislerinden Swanke Hayden Connell tarafından tasarlandı. 315 birimde tam 28 farklı kat planı sunulması ev almak isteyenlere büyük seçim imkânı sağlıyor. 


Polatyol Yönetim Kurulu Üyesi Celaleddin Polat, “Eston Şehir Mahallem için çok özendik. Dünyanın öncü ofisleriyle çalıştık. İnşaatta 55 yıllık uluslararası tecrübemizi bu projeye aktardık. Çok özel bir proje oldu. Evdeki huzuru ve mutluluğu mahalleye de taşımayı, çocuklarımıza çocukluğumuzdaki sıcak mahalle hayatını armağan etmeyi hedefledik. Sanıyorum bu proje en çok annelerimizi mutlu edecek. Bu özel günlerinde annelerimize güzel bir fırsat yaratmanın heyecanını yaşıyoruz” diye konuştu.


68 dönüm arazinin 47,5 dönümü açık alan

Eston Şehir Mahallem’in en dikkat çeken özelliklerinden biri toplam 68 dönüme yayılan ve 47,5 dönümü açık ve yeşil alan olarak tasarlanan az yoğunluklu bir proje olması. Her biri bahçeli, teraslı veya balkonlu olan dairelerin pencereleri, gün ışığını en fazla alacak şekilde yerden tavana kadar yükseliyor. Projede otopark girişleri, sitenin dış kabuğundan verilerek çocuklara özgür ve güvenli bir mahalle ortamı yaratıldı. Projedeki tüm evlerin iç dizaynı farklı zevklere hitap edebilmek için farklı seçeneklerle sunuluyor.  Elegan, Country veya Modern stillerinden her biri, yer döşemesinden duvarlara kadar ince ayrıntılarıyla en uygun tarzın yakalanmasına olanak verecek. Eston Şehir Mahallem’de,  proje sakinlerinin bir arada olup, komşuluk ilişkilerini sadece evde değil, dışarıda da yaşamaları için, özel bir kulüp de tasarlandı. Çocuklar güvenli oyun ve aktivite alanlarında vakit geçirirken aileler de bu kulüpte keyifli vakit geçirebilecek. Kulüp dahilinde TV alanı, fitness salonu, buluşma salonu, yeme içme alanları, sauna ve buhar odaları, açık yüzme havuzu bulunuyor.


İstanbul’un yeni gelişim aksında

Eston Şehir Mahallem, İstanbul’un gelişim aksında ve yeni ulaşım arterlerinin başlangıç ve kesişim noktasında yer alıyor.  Proje Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Boğaz Köprüsü ve 3. Havalimanı’nı şehre bağlayan yolların üzerinde yer alıyor. Bahçeşehir’e kadar uzanacak metro hattı ile Taksim ve Beşiktaş’a,  Marmaray  bağlantısı ile Anadolu yakasına rahatça ulaşılabilecek proje, Bahçeşehir’in içinden geçecek hızlı trene yakınlığı ile de değer kazanacak.SATIŞ OFİSİ 

444 86 16

estonsehir.com