02 / 02 / 2023

Euro ne kadar? Euro bugün kaç TL? 11 Ekim 2022 Euro/TL kuru 

Euro ne kadar? Euro bugün kaç TL? 11 Ekim 2022 Euro/TL kuru 

Döviz kurlarında son dakika gelişmeler milyonlarca kişi tarafından yakından takip ediliyor. Geçen hafta cuma günü ABD tarım dışı istihdam verileri dolara yön verirken, euro değer kaybetmeye başladı. Peki bugün euro ne kadar? Euro kaç lira? İşte son dakika euro/TL kuru...Geçen hafta cuma günü ABD tarım dışı istihdam verileri açıklandı.  Ülkede, tarım dışı istihdamın geçtiğimiz ay 263 bin arttığı belirtildi. Beklenen rakam ise artışın 250 bin olacağı yönündeydi. Rakamların beklentilerden farklı gelmesii il dolar kuru yükselişe geçerken euro değer kaybetmeye başladı.

Euro ne kadar? Euro bugün kaç TL? 11 Ekim 2022 Euro/TL kuru 

Geçtiğimiz gün dolar kapanışı 18,5840 TL'den yaptı. Peki, bugün dolar kuru ne kadar? Euro kaç TL oldu? İşte 11 Ekim 2022 Salı günü güncel euro alış satış fiyatı...
Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön