Ev alana otomobil BEDAVA

Ev alana otomobil BEDAVA

Kocaeli'de konut satın alacak müşterilere promosyon olarak otomobil verilecek.


 


Kocaeli'de, 18-21 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek Türkiye Konut ve Mortgage Fuarı 2007'de bir firma, Şirintepe Mahallesi'nde gerçekleştirdiği 48 dairelik `Vere House Projesi' kapsamındaki konutlarından satın alacak müşterilerine promosyon olarak otomobil verecek.


Gayrimenkul, yatırım, işletme, emlak ve finans hizmetleri konularında 41 firmanın katılacağı Türkiye Konut ve Mortgage Fuarı 2007'nin tanıtımı Asya Otel'de yapıldı. Tanıtım toplantısına katılan Sismo İzmit AŞ Genel Müdürü ve İşkon Yapı AŞ. temsilcisi Osman Topçu, Kocaeli'de merkeze bağlı Şirintepe Mahallesi'nde gerçekleştirdikleri 48 dairelik `Vere House' projesinden konut alacak müşterilerine otomobil hediye edeceklerini söyledi.


OTOMOBİLLİ PROMOSYON


Genellikle insanların ev ve otomobil sahibi olmak gibi öncelikli iki hedefi olduğunu belirten Topçu, 4 günlük fuar süresince daire alan kişilere otomobil promosyonu olacağını ifade etti. Stant ziyaretçilerinde vatandaşlara, konut alımında dikkat edilmesi gereken konularda bilgi vereceklerini dile getiren Topçu, "İnsanlara depremden tekrar zarar görmemeleri için satın aldıkları dairelerde nelere dikkat etmeleri gerektiğini anlatacağız. İnsanlardan şunu yapmasını istiyoruz, fuara geldiklerinde otomobillerinin rengini, dairesinin tipini seçsin işi orada bitirsin" diye konuştu.


BÖLGEDE KONUT AÇIĞI VAR


48 dairelik konutlar için iskan alındığını, fuar sırasında talebe göre, mayıs ya da eylül ayında bitirilmek üzere rezervasyonla ikinci etap konutların işleme konulacağını belirten Topçu, promosyon olarak verecekleri 8 farklı renk seçeneğiyle otomobilleri stantlarında konut almak isteyenlerin beğenisine sunacaklarını kaydetti. Ünyap Fuarcılık Organizasyon Ticaret Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Aytemur, şimdiye kadar çeşitli sektörlerde 32 fuar organizasyonu gerçekleştirdiklerini ifade ederek, 1999 Marmara depreminin ardından oluşan konut açığına dikkat çekmek amacıyla `'Türkiye Konut ve Mortgage Fuarı 2007'yi organize ettiklerini ifade etti. Yetkililerden aldıkları bilgiye göre, depremin ardından 200 bin konutun hasarlı duruma düştüğüne ya da yıkıldığına dikkati çeken Aytemur, devlet tarafından afet konutları yapıldığını, ancak açığın tamamen kapatılamadığını kaydetti. Bölgede 50 binin üzerinde konut açığı bulunduğuna işaret eden Aytemur, fuara katılacak 41 firmanın konut ürettiğini söyledi.