Evim Kadıköy ne zaman teslim? 232 bin TL'ye!

Evim Kadıköy ne zaman teslim? 232 bin TL'ye! Evim Kadıköy ne zaman teslim? 232 bin TL'ye!

Firma: Anka Yapı

Proje: Evim Kadıköy

Evim Kadıköy ne zaman teslim? sorusunun yanıtı haberimizin içerisinde yer alıyor. Anka Yapı imzasını taşıyan Evim Kadıköy projesinde konut fiyatları 232 bin TL'den başlangıç gösteriliyor...
2 bin 500 adet daireden meydana gelen  Evim Kadıköy  projesi 3 etaptan meydana geliyor. Fikirtepe kentsel dönüşümü kapsamında yükselen Evim Kadıköy projesi  Anka Yapı  tarafından hayata geçiriliyor.

Evim Kadıköy ne zaman teslim sorusundan önce projeden bahsedelim.


Fikirtepe Evim Kadıköy projesinde fiyatlar 232 bin TL'den başlangıç gösteriliyor. Evim Kadıköy projesinde stüdyolardan 5,5+1'e kadar daireler bulunuyor. Evim Kadıköy projesinin ilk etabında 550 daire yer alıyor.


Anka Yapı Evim Kadıköy projesinde yüzde 25 peşinat ödemesinden sonra 12 ay sıfır faiz, yüzde 40 peşinat ödemesinden sonra 24 ay sıfır faiz, yüzde 50 peşinat ödemesinden sonra 36 ay sıfır faizle ödemeler yapılıyor.Evim Kadıköy ne zaman teslim?


Evim Kadıköy ne zaman teslim sorusuna 22 ay cevabı veriliyor. Anka Yapı Evim Kadıköy projesinin tanıtım ofisi ile 444 38 11 telefon numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz. 


Evim Kadıköy Fikirtepe projesinde çocuk oyun alanları, spor alanları, sauna, fitness merkezi, buhar odası, yüzme havuzu, kapalı otopark, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları gibi sosyal donatılar yer alıyor.Telefon: 444 38 11

Web adresi: www.evimkadikoy.com


projeye sor