Evimiz Kocaeli'de yüzde 0,50 faizli kampanyada son 10 gün!

Evimiz Kocaeli'de yüzde 0,50 faizli kampanyada son 10 gün!

Firma: Pekdemir İnşaat

Proje: Evimiz Kocaeli


Bu yıl 70’inci yaşını kutlayan Pekdemir İnşaat’ın Evimiz Kocaeli projesinde başlattığı tarihi fırsatlarla dolu kampanya büyük ilgi görüyor. Evimiz Kocaeli'de yüzde 0,50 faizli kampanyada son 10 gün...


Teslimine sadece 10 ay kalan Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesi Evim Kocaeli'nde, 2 Eylül’de başlatılan ve sadece 30 gün için geçerli olacak kampanya 2 Ekim’de sona erecek.

Banka kredisi kullanacaklar için yüzde 0.50 faiz oranı uygulanan kampanyaya gösterilen ilgi nedeniyle bazı günler telefonlar kilitlenme noktasına geldi. Peşinat tutarının 30 taksite bölündüğü kampanyada ayrıca, banka kredisi kullanmak istemeyenlere vade farksız, 30 taksitle ödeme fırsatı sunuluyor. Kampanyada 24 ay vadeli banka kredisi kullanımında faiz oranı yüzde 0.14’e kadar düşüyor.

Pekdemir kalite ve güvencesiyle, Kocaeli’nin yükselen yıldızı Başiskele’de hayata geçirilen projede teslimler sadece 10 ay sonra, Temmuz 2015 tarihinde başlayacak. Şu ana kadar yüzde 70’inin satışı tamamlanan toplam 936 konutluk proje, aileler için keyifli bir yaşam alanı, yatırımcılar için önemli kazanç fırsatı sunuyor.

Ø Mert Pekdemir: Bazı günler telefonlarımız kilitlendi

Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, Evimiz Kocaeli’nin, 70’inci yılını kutlayan şirketin gurur projesi olduğunu belirterek, 2 Eylül tarihinde başlayıp 2 Ekim’e kadar devam edecek olan kampanyanın, şirketin bugüne kadar gerçekleştirdiği en iddialı ve en avantajlı kampanya olduğunu söyledi.

Kampanyaya gösterilen ilgiden memnun olduklarını, hatta bazı günler yoğun aramalar nedeniyle telefonların kilitlendiğini ifade eden Pekdemir, “Gerçek bir aile sitesi ve konforlu bir yaşam alanı sunan Evimiz Kocaeli’nde ister oturmak amaçlı, ister yatırım amaçlı olsun ev almak isteyenleri bu tarihi fırsattan yararlanmaya davet ediyoruz” dedi.

Teslimine sadece 10 ay kalan projede, insanların ödeme imkanlarına göre farklı ve cazip ödeme seçenekleri sunduklarını kaydeden Pekdemir, özellikle yüzde 0.50 faiz oranına büyük rağbet gösterildiğini vurguladı. Pekdemir, kampanya fırsatlarını şöyle anlattı:

“Banka kredisi kullanmak durumunda olanlardan, evin satış değerinin sadece yüzde 1’ini peşin olarak alıyor, kalan yüzde 24’lük peşinatı vade farksız 30 eşit taksite bölüyor, senet yapıyoruz. Bankadan da yüzde 0.50 gibi, bugün ülkemizde pek rastlanmayacak, Pekdemir müşterilerine özel bir faiz oranından kredi kullanma imkanı sağlıyoruz. Hatta, 24 ay vadeli kredi kullanımında bu oran yüzde 0.14’e kadar düşüyor. Üstelik, ev sahibi olanlar, aylık taksitler halinde daha peşinat ve banka kredisi geri ödemesini yaparken, isterlerse evlerine taşınabiliyor, isterlerse kiraya vererek gelir elde etmeye, ödemelerinin bir bölümünü kira geliriyle karşılamaya başlıyorlar.”

Ø Pekdemir ödeme modelinde vade farksız 30 ay fırsatı

Banka kredisi kullanmak istemeyenler için de şirket imkanlarıyla özel bir ödeme modeli geliştirdiklerini belirten Pekdemir, bu ödeme modeli hakkında şu bilgileri verdi:

“Banka kredisi kullanmak istemeyenler için de cazip bir ödeme seçeneği yarattık. Evin satış fiyatı üzerinden sadece yüzde 20’yi peşinat olarak alıyoruz. İleri bir tarihe yüzde 20’lik bir ara ödeme koyuyoruz. Kalan yüzde 60’ı ise vade farksız olarak 30 eşit taksite bölüyoruz. Bu modeli tercih edenler hiç faiz yükü taşımadan ödemelerini daha kısa sürede tamamlarken evini teslim aldıktan sonra kiraya vererek ödeme yükünü de hafifletebiliyorlar.”

Zamanında teslim politikasına büyük önem verdiklerini ifade eden Mert Pekdemir, “Haziran 2013’te başlayan inşaat çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Kocaeli halkının yakından bildiği gibi, bugüne kadar tüm projelerini, hiçbir gecikme olmadan zamanında teslim etmiş bir şirketiz. Evimiz Kocaeli’ni de taahhüt ettiğimiz üzere, Temmuz 2015 tarihinde tamamlayacak ve sahiplerine teslim etmeye başlayacağız” dedi.

Evimiz Kocaeli’nde 2+1, 3+1 ve 4+1 tip dairelerden oluşan, 91 metrekare ile 193 metrekare arası büyüklüklere sahip, altı farklı tipte daire bulunuyor. 2+1 daireler 110 bin liradan, 3+1 daireler 150 bin liradan, 4+1 daireler ise 232 bin liradan başlıyor.

                                                                                      

DAİRE TİPİNE GÖRE BAŞLANGIÇ FİYATLARI

2+1 : 110.000 TL


3+1 : 150.000 TL


4+1 : 232.000 TL


 


EVİMİZ KOCAELİ’ne Ulaşmak İçin

Adres     : Mahmutpaşa Mah. Karamürsel Cad. No: 337 Başiskele, Kocaeli

Telefon  : 0262 323 70 00

Web      : evimizkocaeli.comprojeye sor