Evimiz Kocaeli’nde peşinatsız, faizsiz, 30 ay taksitle ev!

Evimiz Kocaeli’nde peşinatsız, faizsiz, 30 ay taksitle ev!

Firma: Pekdemir İnşaat

Proje: Başiskele


İlk iki etap konutları büyük ölçüde tükenen Evimiz Kocaeli’nin son etabının satışı büyük ilgi görüyor. 31 Mayıs’a kadar devam edecek kampanyada peşinatsız, faizsiz, 30 ay taksitle ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.


70 yıllık tarihiyle Türkiye’nin en köklü inşaat şirketleri arasında yer alan Pekdemir İnşaat’ın Evimiz Kocaeli’nin son etap daireleri için başlattığı dev kampanya bütün hızıyla devam ediyor. 10 Nisan tarihinde başlatılan ve büyük ilgi gören kampanyada, peşin fiyatına, hiç peşinat ödemeden, faizsiz, vade farksız, 30 ay taksitle ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.

İlk iki etap dairelerin büyük ölçüde tükenmesini takiben, son dairelerin planlanandan önce satışa sunulduğu bu dev kampanya cazip ödeme seçenekleriyle ilgi ve dikkat çekerken, merakla beklenen örnek daire de çok beğenildi.

Ø Peşin fiyatına, faizsiz 30 ay taksit fırsatı

70 yıla uzanan Pekdemir kalite ve güveninin ilk kez bu kadar ekonomik fiyatlarla satışa sunulduğu 936 konutluk Evimiz Kocaeli projesi, aynı zamanda Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesi durumunda.

Kocaeli’nin yıldızı parlayan, yatırım ve oturma amaçlı en çok tercih edilen bölgelerinden Başiskele’de hayata geçirilen projenin son etabı, farklı bütçelere hitap eden alternatif ödeme seçenekleriyle satılıyor. Pekdemir İnşaat’ın müşterilerine kolaylık sağlamak amacıyla oluşturduğu ödeme modeline göre, beğendiğiniz konutu, peşin fiyatına, hiç peşinat ödemeden, vade farksız, faizsiz, 30 ay taksitle alabilmeniz mümkün.

Diğer ödeme modelinde ise daha uzun vadeli banka kredisi kullanmak isteyenlere yüzde 0.99 gibi, sadece Pekdemir müşterilerine özel, oldukça uygun düzeyde, sabit faiz oranıyla kredi kullanma imkanı sunuluyor. Bu seçenekten yararlananlar da peşinat ödemden ev sahibi olabilecekler.

Ø İnşaatta rekor hız

Kaliteye ve zamanında teslime verdiği önemle tanınan Pekdemir İnşaat’ın “70. yıl gurur projesi” olarak tanımladığı Evimiz Kocaeli’nde Haziran 2013 tarihinde başlayan inşaat çalışmaları, yaklaşık 500 işçinin geceli gündüzlü çalışmasıyla rekor bir hızla devam ediyor. Temmuz 2015 tarihinden itibaren konutların teslim edileceği projedeki inşaat çalışmalarının seyrini, “evimizkocaeli.com” adresli web sitesinden izlemek mümkün.

122 bin 500 metrekare alan üzerine inşa edilen proje 150 milyon lirayı bulan toplam yatırım değeriyle Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesi olacak. Evimiz Kocaeli’nde 2+1, 3+1 ve 4+1 tip dairelerden oluşan, 91 metrekare ile 193 metrekare arası büyüklüklere sahip, altı farklı tipte daire bulunuyor. 2+1 daireler 109 bin liradan, 3+1 daireler 148 bin liradan, 4+1 daireler ise 228 bin liradan başlayan fiyatlarla satışta.

Ø Gurur projesinde son etap, son fırsat

Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, 936 konutluk Evimiz Kocaeli projesine Kocaeli halkının ve yatırımcıların ilk günden bu yana yoğun ilgi gösterdiklerini belirterek, “Evimiz Kocaeli, 70’inci yılımızı taçlandıran, özel bir proje bizim için. 70’inci yılımızı taçlandıran bu özel projenin son etap dairelerini satışa sunduğumuz kampanyaya gösterilen ilgiden çok memnunuz. Örnek evimiz de çok beğenildi. İşçilik ve malzeme kalitesinden ödün vermeden, rekor bir hızla inşaat çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Peşin fiyatına faizsiz 30 ay taksit imkanından yararlanabilmek için son gün 31 Mayıs” dedi.

Evimiz Kocaeli: Ailece yaşam için ideal

Şehir merkezine sadece yedi dakikalık mesafede, şehre çok yakın ama kentin gürültü ve karmaşasından uzak bir lokasyonda, Başiskele’de hayata geçecek projenin yüzde 75’i yeşil alana ayrılmış durumda.

Yaşamı keyifli hale getirecek her türlü sosyal donatının düşünüldüğü projede; kafe, dinlenme alanları, toplantı salonları, fitness salonu, çocuk kulübü ve uzman pedagoglar danışmanlığında her yaş grubuna uygun olarak farklı tasarlanmış çocuk oyun alanlarının bulunduğu büyük bir sosyal tesis yer alıyor.

2 bin metrekarelik dev bir göletin de içinde bulunduğu yürüyüş parkurları, rekreasyon alanları, iki adet basketbol sahası, görkemli bahçe ve çevre düzenlemesi de Pekdemir bütünleşik kalite anlayışının birer ürünü. 7x24 kameralı güvenlik sistemine sahip projede, profesyonel bir site yönetimi işbaşında olacak.

 

DAİRE TİPİNE GÖRE BAŞLANGIÇ FİYATLARI (TL)

2+1 : 109.000


3+1 : 148.000


4+1 : 228.000EVİMİZ KOCAELİ

Adres     : Mahmutpaşa Mah. Karamürsel Cad. No: 337 Başiskele, Kocaeli

Telefon  : 0262 323 70 00

Web      : evimizkocaeli.comprojeye sor