Evin rengi 195 bin YTL'ye 'Mor' oluyor

Evin rengi 195 bin YTL'ye 'Mor' oluyor

İstanbul ve Ankara'da gerçekleştirdiği projelerle adından söz ettiren Yapı Kredi Koray, Esenyurt'ta 'Mor Ada' isimli yepyeni bir projeye başlıyor.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!


 İçe dönük mimarisiyle dikkat çeken 'Mor Ada' projesi, 54 dönüm arazi üzerinde yaklaşık 40 dönüm peyzaj alanına sahip. 90 ile 182 metrekare arasında değişen toplam 780 daireden oluşan projede fiyatlar 195 bin YTL'den başlıyor.


Geçtiğimiz hafta projenin birinci fazının tanıtımı yapılırken, 120 daire satışa çıkarıldı. 1'inci fazın teslim tarihi ise Aralık 2009 olarak belirlendi. Ulusal ve uluslararası arenada birçok ödül alan Emre Arolat imzasını taşıyan proje, geniş sosyal olanaklar sunuyor. Projede, her daireye en az bir araçlık kapalı otopark ve depo, uydu TV yayınları, 24 saat özel kameralı güvenlik sistemi (CCTV), misafir açık otoparkı, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, güneşlenme terası, 1 kilometrelik bisiklet ve yürüyüş parkuru, masaj ve buhar odaları, fitness center, çok amaçlı spor sahası, çocuk oyun parkı, çocuk kulübü, kafe-restoran, aktivite mekanları, market, kuaför yer alıyor.


Betonarme Detaylar Görünmeyecek


Yapı Kredi Koray Genel Müdürü Yücel Ersöz, Mor Ada'da ev sahiplerinin hiçbir zaman göremeyecekleri ama hissedebilecekleri yüzlerce detaya yer verildiğini belirterek, "Kat maliklerimiz, yaşadıkları binanın betonarme donatı detaylarını hiç bir zaman görmeyecekler. Ama yaşadıkları binanın Yapı Kredi Koray güvencesini taşıdığını bilmek onlara huzur verecek. Çatı ve dış cephe izolasyon detaylarını, kullanılan malzemeleri, onları nelerden koruduklarını, yazın sıcaktan kavrulmamak için 24 saat klima çalıştırmak, kışın soğuktan hastalanmamak için ısıtmayı en yüksek düzeyde tutmak zorunda kalmayacakları zaman hissedecekler" dedi. 

pus