Evora İzmir Alsancak!

Evora İzmir Alsancak! Evora İzmir Alsancak!

Firma: Teknik Yapı Halk GYO

Proje: Evora İzmir

Satış sürecinin hızla devam ettiği Evora İzmir Alsancak projesinde 1,090 adet daire, 37 ticari birim ve 121 odalı otel bulunuyor...

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) güvencesiyle hayata geçirilen  Evora İzmir  projesi Teknik Yapı ve Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) imzası ile inşa ediliyor. Projenin yapı ruhsatı 2 Kasım'da alındı. 

Kordon'un ve Alsancak Stadı'nın hemen yanında yer alan Evora  İzmir  projesi Konak'a 5 dakika, havalimanına 25 dakika ve tramvaya 2 dakika uzaklıkya konumlanıyor. 

konut, ticaret, park, kültür ve turizm fonksiyonlarının mevcut olduğu Evora İzmir Alsancak projesinde 1,090 adet daire, 37 ticari birim ve 121 odalı otel yer alıyor. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon ve 6 oda 1 salon daireler bulunuyor.

36 ayda teslim edilecek olan Evora İzmir Alsancak projesinde büyük metrekare 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daireler satışa açıldı. 

Alsancak Evora İzmir'de hamam, sauna, açık yüzme havuzu, buhar odası, sergi, konferans salonu, bay-bayan soyunma odaları, spor salonu, balo salonu yer alıyor. 


Tel: 444 10 08
Web : http://www.evoraizmir.com


projeye sor

pus