Evora İzmir Alsancak!

Evora İzmir Alsancak! Evora İzmir Alsancak!

Firma: Teknik Yapı Halk GYO

Proje: Evora İzmir

Satış sürecinin hızla devam ettiği Evora İzmir Alsancak projesinde 1,090 adet daire, 37 ticari birim ve 121 odalı otel bulunuyor...Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) güvencesiyle hayata geçirilen  Evora İzmir  projesi Teknik Yapı ve Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) imzası ile inşa ediliyor. Projenin yapı ruhsatı 2 Kasım'da alındı. 

Kordon'un ve Alsancak Stadı'nın hemen yanında yer alan Evora  İzmir  projesi Konak'a 5 dakika, havalimanına 25 dakika ve tramvaya 2 dakika uzaklıkya konumlanıyor. 

konut, ticaret, park, kültür ve turizm fonksiyonlarının mevcut olduğu Evora İzmir Alsancak projesinde 1,090 adet daire, 37 ticari birim ve 121 odalı otel yer alıyor. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon ve 6 oda 1 salon daireler bulunuyor.

36 ayda teslim edilecek olan Evora İzmir Alsancak projesinde büyük metrekare 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daireler satışa açıldı. 

Alsancak Evora İzmir'de hamam, sauna, açık yüzme havuzu, buhar odası, sergi, konferans salonu, bay-bayan soyunma odaları, spor salonu, balo salonu yer alıyor. 


Tel: 444 10 08
Web : http://www.evoraizmir.com


projeye sor