Evrim Kırmızıtaş Başaran, 500 kişiyle doğum gününü kutladı!

Evrim Kırmızıtaş Başaran, 500 kişiyle doğum gününü kutladı! Evrim Kırmızıtaş Başaran, 500 kişiyle doğum gününü kutladı!

Lüks gayrimenkul danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, Akademideki Tecrübe Paylaşımı Programı üzerinden online olarak 500 kişiyle doğum gününü kutladı.Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri (TÜGEM) Yönetim Kurulu Yardımcısı olan Evrim Kırmızıtaş Başaran, Akademideki Tecrübe Paylaşımı Programı’na online olarak konuk oldu. Canlı yayında 500 meslektaşına bilgi ve tecrübelerini, emlak sektörüne ilişkin ipuçlarını aktaran Başaran, “Meslektaşlarımızın eğitim düzeylerini yükselterek hizmet kalitelerini artırmak önemli bir hedefimiz. Ben de etkinliğimizde arkadaşlarıma, bu süreci nasıl daha etkili ve verimli değerlendirebiliriz, bakış açımızı nasıl değiştirebiliriz konularında bilgiler aktardım” dedi.

Bilgi paylaşımının gerçekleştirildiği programın sonunda Başaran, doğum günü pastasını keserken diğer danışmanlar da alkışlarıyla Başaran’ın doğum gününü kutladı.

Evrim Kırmızıtaş Başaran'a ayrıca evde de eşi Ömer Faruk Başaran ve çocukları Ağahan, Begümhan Başaran ve İlke Şengür doğum günü partisi düzenledi.

Evrim Kırmızıtaş Başaran kimdir?