Evrim Kırmızıtaş başaran kimdir

Evrim Kırmızıtaş başaran kimdir

Gayrimenkul Danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, gayrimenkul şirketi RE/MAX’in yaklaşık 400 bin kişiyi değerlendirdiği sıralamasında 14'üncü sırada yer aldı.

Evrim Kırmızıtaş Başaran: Gayrimenkul sektörüyle ilgili program yapmak istiyorum!

Güncel bir kadın programı ya da gayrimenkul ile ilgili soruları cevaplayacağı program yapmak istediğini söyleyen Evrim Kırmızıtaş Başaran, ''Yapımcılardan gelecek tekliflere açığım'' dedi.

Evrim Kırmızıtaş Başaran, 500 kişiyle doğum gününü kutladı!

Lüks gayrimenkul danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, Akademideki Tecrübe Paylaşımı Programı üzerinden online olarak 500 kişiyle doğum gününü kutladı.

Evrim Kırmızıtaş Başaran'dan gençlere rehberlik!

İlk Türk kadın emlak satış dünya şampiyonu Evrim Kırmızıtaş, İTÜ'lü öğrencilerle buluştu. Başaran, gençlere sektörle ilgili rehberlik yaptı.

Emlak vergisinde bu tarihi kaçırmayın!

Emlak vergisi ödemelerinin ikinci taksiti için ödemelerin 30 Kasım'a kadar yapılması gerekiyor. Lüks Gayrimenkul Danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, emlak vergisi ile ilgili merak edilenleri anlattı...

Tapuda düşük beyana son!

Remax Gayrimenkul Danışmanı Başaran, "Vergi paketi kapsamında Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ile taşınmaz değerleme sistemi üzerinden emsal konut fiyatları temel alınacak ve konutların gerçek fiyatları belirlenecek" dedi...

Evrim Kırmızıtaş Başaran Bursa'da eğitim verdi!

Lüks konut uzmanlık alanında Türkiye'nin sürdürülebilir en başarılı ismi Evrim Kırmızıtaş Başaran, "Lüks Konut Satışı Eğitimi" adı altında Bursa da eğitim verdi...

Gayrimenkulde kadınlar önde!

Kadınların günlük kazanç alanında erkekleri küçük bir farkla da olsa geride bıraktığı sektörler çok az. Bunlardan biri de gayrimenkul sektörü...

Evrim Kırmızıtaş Başaran: Yalı daireleri üçte biri fiyatına satılıyor!

Remax Gayrimenkul Danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, yabancıların ilgisiyle yalı daireleri ve köşk satışlarında artış olduğunu söyledi. Başaran, özellikle yalı dairelerinin fiyatlarının yatırım için çok cazip olduğunu açıkladı. 

Yabancı Boğaz'da yazlık alıyor!

Remax Gayrimenkul Danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, en büyük alıcıların Ortadoğulular olduğunu söyledi. Kırmızıtaş, en çok talebin Katar'dan geldiğini ifade etti.

Daha az yorulacağınız bir taşınma mümkün!

Taşınıyorsanız, yorucu ve stresli günler geçireceksiniz demektir. Remax Gayrimenkul Danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran bu süreci daha kolay atlatmanın daha az yorularak hızlı bir şekilde taşınmanın yollarını anlattı.

Evrim Kırmızıtaş Başaran'a 5 ödül birden!

Remax Dünya Rekortmeni Evrim Kırmızıtaş Başaran, Remax Türkiye'nin düzenlediği ödül gecesinde toplam 5 ödül birden aldı..

Konutta yeni dönem başlıyor!

Seçimlerin ardından yeni bir döneme girildiğinin vurgusunu yapan iş insanları, engelsiz 4.5 yılın özellikle konut sektörüne pozitif yansıyacağını kaydediyor.

Konutta seçimsiz 4,5 yıl fırsat!

Türkiye, 31 Mart 2019'da da yerel seçimler nedeniyle sandık başına gitti. Engelsiz 4,5 yılın hemen her sektöre pozitif yansıması bekleniyor. Bunlardan biri de hiç kuşkusuz konut sektörü...

Evrim Kırmızıtaş Başaran'a iki ödül birden!

Dünyanın en çok gayrimenkul satan şirketi RE/MAX, her yıl olduğu gibi bu yıl da ulaştığı cirolar ile başarı listelerinde yer almaya hak kazanan isimleri açıkladı.

Evrim Kırmızıtaş Başaran, Yılın Girişimci İş Kadını seçildi!

Lüks Gayrimenkul Danışmanı Evrim Kırmızıtaş Yılın Girişimci İş Kadını oldu...

Ekonomik reformun kırmızı çizgileri!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kamuoyuna açıklanacak ekonomik reform paketinin kırmızı çizgileri netleşti. Pakette tüm kesimlerden gelen öneriler, talepler ve şikayetler değerlendirilerek kısa, orta ve uzun vadeli hedefler belirlendi.

Gayrimenkul 2021'de de yıldız olabilir!

2020 yılında ekonominin lokomotifi olan gayrimenkul sektörü bu özelliğini 2021'de de koruyabilir. Gayrimenkul Danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran gayrimenkul en güvenli yatırım araçlarından biri olarak yatırımcısını sevindirmeye devam edecek yorumunda bulundu. 

Türkiye'nin her tarafı kırmızı! Her bölgede deprem olabilir!

Prof. Dr. Mehmet Fatih Altan, "Ülkemizde çok deprem oldu. Levhalarda birçok hareket görüldü" dedi ve Türkiye’nin her tarafı kırmızı. Yani her bölgesinde deprem olabilir. İstanbul için konuşacak olursak, burada büyük bir deprem olasılığı var." diye konuştu.

Kiracılar desteklerden memnun!

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanan destekler, kiracıları ve mülk sahiplerini sevindirdi. Gayrimenkul Danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, düzenlemenin pandemi sürecinde zorluk yaşayan kiracılara can suyu olacağını söyledi.

Kırmızı Zambak İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Kırmızı Zambak İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Avcılar'da 400 bin TL sermaye bedeli ile İhsan Kırmızızambak tarafından kuruldu.

Evrim Kırmızıtaş Başaran gayrimenkulün yıldızı oldu!

Gayrimenkul Danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, gayrimenkul şirketi RE/MAX’in yaklaşık 400 bin kişiyi değerlendirdiği sıralamasında 14'üncü sırada yer aldı.

Türkiye'nin gümrük sorunu çözülmeli!

Türkiye'nin 1 numaralı emlak ve konut editörü Tebernüş Kireçci, kendi Twitter hesabından "Türkiye'nin gümrük sorunu çözülmeli!" başlıklı analizini kaleme aldı. İşte Kireçci'nin 4  maddelik analizi...

Evrim Kırmızıtaş Başaran: Gayrimenkul sektörüyle ilgili program yapmak istiyorum!

Güncel bir kadın programı ya da gayrimenkul ile ilgili soruları cevaplayacağı program yapmak istediğini söyleyen Evrim Kırmızıtaş Başaran, ''Yapımcılardan gelecek tekliflere açığım'' dedi.

Apartmanlar ve rezidanslar yerini bahçeli evlere bıraktı!

Koronavirüs salıgının yayılımın azaldığı bölgelere talebin yükseldiğini anlatan Gayrimenkul Danışmanı Evrim Başaran Kırmızıtaş, Zekeriyaköy, Uskumruköy, Göktürk, Kilyos gibi bölgelerin değerinin arttığını söyledi.

Apartmanlardan kaçış başladı! 

Gayrimenkul Danışmanı Evrim Başaran Kırmızıtaş, koronavirüsün yayılımın daha az görüldüğü bölgelerde talebin arttığını açıkladı. Apartmanlardan kaçışın başladığını, talebin müstakil evlere kaydığını anlattı.

1915 Çanakkale Köprüsü'nde kırmızı beyaz kulelerin yüzde 78'i tamam!

Çanakkale Boğazı’nın ’gerdanlığı’ niteliğinde olacak 1915 Çanakkale Köprüsü’nde çalışmalar, koronavirüs salgınına rağmen hız kesmeden devam ediyor. Köprünün kırmızı beyaz kulelerinin yüzde 78'lik bölümü tamamlandı...

Kırmızı Hat' uygulamasında geri adım!

Tüm ithalat işlemlerinin birebir denetimden geçmesini öngören Kırmızı Hat uygulamasında gelen tepkiler üzerine geri adım atıldı. İthalat işlemlerinde eski sisteme dönüldü.

Evrim Kırmızıtaş başaran kimdir Haberi

Evrim Kırmızıtaş başaran kimdir

Gayrimenkul Danışmanı Evrim Kırmızıtaş Başaran, gayrimenkul şirketi RE/MAX’in yaklaşık 400 bin kişiyi değerlendirdiği sıralamasında 14'üncü sıraya yerleşti. Türkiye’yi zirveye ulaştıran ve daha önce dünya şampiyonluğunu kazanan Başaran’ın 2020 hedefi ise yılsonuna kadar ilk sırada yer almak.

Pandemiye rağmen

Virüs sebebiyle aylarca işler durması karşısında Türkiye’de toplam ciroda ilk sıraye yerleşen Başaran, “Koronavirüs ve ekonomik belirsizliklere rağmen işlerimizi aksatmadık ve bu başarıyı elde ettik. Daha önceden olduğu gibi yine birinci sıraya çıkmak için yıl sonuna kadar çalışmalarımızı hızlandıracağız” diye konuştu. 

Çin’den Amerika’ya yaklaşık 400 bin gayrimenkul danışmanının değerlendirildiği listenin öneminden bahseden Başaran, “Türkiye’den bir isim olarak bu başarıyı elde etmek beni çok mutlu etti”...