Evviva Nirvana ödemeleri!

Evviva Nirvana ödemeleri! Evviva Nirvana ödemeleri!

Firma: Bulut İnşaat

Proje: Evviva Nirvana

Banka kredisi kullanılabilen Evviva Nirvana ödemeleri ile ilgili bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz. 2015 yılında teslimleri yapılacak olan proje Bulut İnşaat tarafında Avrupa Yakası Bahçeşehir'de hayata geçirildi...


Daire teslimlerinin 2015 yılında yapılmaya başlanması öngörülen Evviva Nirvana, Bahçeşehir'de  Bulut İnşaat  tarafından inşa ediliyor. Projede  1+1, 2+1, 3+1 ve  villa konut tiplerine yer veriliyor.


Evviva Nirvana ödemeleri


Banka kredisi kullanımına uygun olan Bahçeşehir  Evviva Nirvana  Konutları, 50 metrekare ile 113,5 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. Projenin ortak alanları arasında;  çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, sauna, fitness salonu ve kapalı otopark gibi alanlar bulunuyor.


13 katlı 5 konut bloğu ve 2 adet rezidans konut bloğu olarak planlanan Evviva Nirvana satış fiyatları 1+1'lerde 129 bin TL'den, 2+1'lerde 189 bin TL'den, 3+1'lerde ise 224 bin TL'den başlıyor.


Evviva Nirvana ödemeleri


Evviva Nirvana ödemeleri ile ilgili bilgiler kapsamında konutlar için minimum yüzde 15 peşinat veriliyor. Projede yer alan villaların büyüklükleri ise 420 metrekare olarak tasarlandı. Projedeki 3 farklı tipte villa bulunuyor.
Bahçeşehir Evviva Nirvana iletişim

Telefon: 444 25 61

Web Adresi: http://www.evvivanirvana.com

Gizem Çelik/Emlakkulisi.com


projeye sor