Fatih Elibol kimdir?

Fatih Elibol kimdir?

Fatih Elibol, Reality-TR şirketiyle 27 ülkede 31 ofis açtı. Peki, Fatih Elibol kimdir? Fatih Elibol, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Fatih Elibol, Reality - TR'yi ne zaman kurdu?


Fatih Elibol kimdir?

Mehmet Fatih ELİBOL (29 Mayıs 1980 Emirgan İstanbul Türkiye) Türk İş Adamı, Yönetici, Politik ekonomist ve marka sahibidir.


Eğitim

Amerika birleşik devletleri New York eyaletinde bulunan NYU Leonard N. Stern School Of Business da İşletme ve Politik Ekonomi dallarında çifte lisans eğitimini tamamlamış ve ardından Massachusetts eyaletinde bulunan Harvard Üniversitesinde İşletme Mastır yapmıştır.


İş hayatı

Trump Organizasyon

1996 yılında New York ta lisans eğitimi aldı sıralarda üniversiteler arası Trump Proje yarışmasını kazanan Elibol 1997 yılının Ocak ayında Trump Organizasyon pazarlama departmanında göreve başladı.


2004 yılının şubat ayına kadar Trump organizasyonda birçok başarılı projeye imza atmış olan ELİBOL un organizasyona katığı en büyük yenilik Golf Sahalarında gayrimenkul üretimini sağlamak ve proje üzerinden satıştır.


Bugün dünyanın da bildiği Trump Tower İstanbul da ELİBOLUN projelerinden biridir.


Goldman Sachs 

2005 yılında Türkiye operasyonları için Goldman Sachs den aldığı teklif doğrultusunda yurda dönen ELİBOL ülke koordinatörlüğünü yürüttüğü 2 yıl boyunca Türkiye nin Doğru bir yatırım olduğunu Amerika nın Tüm yatırımcılarına ispatlamıştır. ELİBOL aynı zamanda Türkiye'nin 2050 yılında dünyanın dokuzuncusu, Avrupa'nın ise üçüncü büyük ekonomisi olabileceğini Türkiye 2050'de Japonya, Almanya ve Fransa'yı geçerek dünyanın dokuzuncu büyük ekonomisi olacağını tüm Avrupa ya ispatlamıştır. 


TURYAP

Türkiye’nin 1985 yılında kurulmuş olan sektöründe ilk Franchise veren firması Turyap ın Genel müdürlüğünü üstalenen ELİBOL Holdingin dünyaya açılmasını, özel projeler ve uluslar arası pazarlama departmanlarını hayata geçmesini ve birçok uluslararası yatırımcıyı vede projeyi ülkeye kazandırmıştır. 


REALTY-TR 

2000 yılından günümüze Dünyanın en verimli Franchising sitemini hayata geçirmek için ARGE çalışmaları yaptırılan Franchise sistemini öncelikle dünyanın diğer ülkelerine tanıtarak ülke Franchise ofislerini hayata geçirtti.

Donald Trump'ın Türk çırağı emlak zinciri kurdu!

https://emlakkulisi.com/donald-trumpin-turk-ciragi-emlak-zinciri-kurdu/338211


Işıl Seren KESKİN/Emlakkulisi.com