Fawasel Şamiya Emlak Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Fawasel Şamiya Emlak Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Fawasel Şamiya Emlak Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Fawasel Şamiya Emlak Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 200 bin TL sermaye bedeli ile Mhd Amer Nasan tarafından kuruldu.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Fawasel Şamiya Emlak Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 200 bin TL sermaye bedeli ile Mhd Amer Nasan tarafından kuruldu.

Fawasel Şamiya Emlak Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi konusu:
1. Yurt içinde ve yurt dısında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemek. Yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dısında konaklama, seyahat tasıma,rehberlik hizmetlerini yürütmek. 2. Her türlü seyahat acenteleri kurmak, kurulmus acentelere ortak olmak. 3. Uçak, otobüs, gemi gibi tüm ulasım araçları için her türlübileti satmak ve bu maksatla bilet satıs yerleri açmak. 4. Her türlü gemi ve yat isletmeciligi yapmak, gemi ve yat kiralamak. 5. Ticari amaçlı her türlü motorlu araç kiralama hizmetleri verebilir. 6. Her türlü hava, deniz, kara vasıtaları ile sehir içi, sehirler arası ve uluslararası yolcu tasımacılıgı yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Fawasel Şamiya Emlak Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi adres: Molla Gürani Mah.Sarı Musa Sk. Gencay Apt.No:3 A Fatih 

pus