Geçici Depo ile evdeki fazla eşyalar saklanabiliyor!

Geçici Depo ile evdeki fazla eşyalar saklanabiliyor! Geçici Depo ile evdeki fazla eşyalar saklanabiliyor!

Hizmet.im şirketinin sunduğu "Geçici Depo" hizmetiyle ayda 120 TL'ye eşyalar saklanıyor
Hiç evdeki eşyaları koyacak yer bulamadığınız oldu mu? Ya da okullar kapandı, yurttan ayrılıyorsunuz. Belki gelecek yıl ev kiralayacaksınız ama şu an kararsızsınız. Bu ihtiyaca çözüm bulan Hizmet.im şirketi “Geçici Depo” uygulamasıyla ayda 120 TL’ye eşyalarınızı güvenle saklayacağınız çözümler sunuyor. Ev eşyalarını düşünerek hayata geçirilen bu hizmete, en yoğun ilgiyi ise perakende mağazaları gösteriyor.


Fazla eşyalar, her zaman her yerde sorun olur. Hatta her evde koyacak yer bulamadığımızdan gereksiz yere attığımız sonra da pişman olduğumuz oldukça fazla eşyamız vardır. Hizmet.im şirketi tarafından “Geçici Depo” adıyla sunulan hizmette; özel ambalajlarla paketlenen eşyalar, müşteriye özel hazırlanan 7 metreküplük kapalı depolarda saklanıyor. Anahtarının müşteriye teslim edildiği bu hizmette, istediğiniz zaman eşyalarınızı alabiliyor, farklı bir yere nakledebiliyorsunuz. 


Temiz, bakımlı ve güvenli depolama alanlarıyla hizmet veren Hizmet.im şirketinden kiralanan depolar, kapalı devre güvenlik kameralarıyla takip ediliyor ve hepsinde kapıda 7 gün 24 saat özel güvenlik bulunuyor. Ücretsiz keşif yapılan hizmette tüm eşyalar olası bir hasar ve zarara karşı da sigortalanıyor. 


“Perakende mağazaları büyük ilgi gösterdi”

Bu hizmetin sadece ev kullanıcılarına özel olmadığının altını çizen Hizmet.im Şirket Ortağı Sibel Yoğuran en fazla talebin fuar tasarım şirketleri ve büyük perakende mağazalarından geldiğine de dikkat çekti.  Kötü koşullarda tutulan, bakımsız rutubetli depoların bu hizmetle tarihe karıştığına dikkat çeken Yoğuran “Depolanan birçok eşya 1 yıl sonra depolar açıldığında kullanılamayacak halde bulunuyor. Sağlıksız depolamanın kurumlara getirdiği maddi zarar, tahmin edilenden çok büyük boyutlarda. Malının kıymetini bilen kişi ve kuruluşlar bu uygulamaya çok sıcak bakıyor“ dedi.


Konuyla ilgili daha fazla bilgi için: www.hizmet.im