Fetih Emlak Taşımacılık Yapı İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

 Fetih Emlak Taşımacılık Yapı İnşaat Limited Şirketi kuruldu! Fetih Emlak Taşımacılık Yapı İnşaat Limited Şirketi kuruldu!

Fetih Emlak Taşımacılık Yapı İnşaat ve Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 13 Şubat 2013 tarihinde, 200 bin TL sermaye ile, Songül İlgen tarafından kuruldu...200 bin TL sermaye ile kurulan şirketin faaliyet alanları arasında, yurtiçinde ve yurtdışında her nevi bina, konut, prefabrik konut, plazalar, rezidanslar, tatil sitesi, spor tesisi, turistik site, dinlenme tesisi, sanayi sitesi, otel, motel, okul, hastane, iş hanı, fabrika, sinema, tiyatro, opera, petrol istasyonu gibi her nitelikte ve özellikte gayrimenkul yapıları ile köprü, yat limanı, tünel, yol, sulama ve içme suyu tesisleri ile kanalizasyon tesisleri ve barajların yapı taahhüdünde bulunmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler bulunuyor.


Şirketin merkezi, Kavacık Fatih Sultan Mehmet Caddesi Sezgin Sokak NO:14/1 Daire:5 adresinde faaliyete geçirildi. 13 Şubat 2013 tarihinde faaliyete geçen firma, Songül İlgen tarafından kuruldu.