Çukurova Balkon

Fikret Orman: Vodafone Arena'yı 90 günde bitireceğiz!

Fikret Orman: Vodafone Arena'yı 90 günde bitireceğiz! Fikret Orman: Vodafone Arena'yı 90 günde bitireceğiz!

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, stat projelerinde sona doğru geldiklerini belirterek, 90 gün içinde Vodafone Arena'nın içini ve dışını bitirme gayreti içinde olduklarını söyledi.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


Fikret Orman, Anadolu'daki Beşiktaş derneklerinin temsilcilerine Ankara'da iftar yemeği verdi. Orman, yemek sonrası yaptığı konuşmada, hayata geçirilen projeler ve takıma yapılacak transferlerle ilgili açıklamalarda bulundu. 


Stat temelini attıkları günden itibaren 18 ay geçtiğini belirten Orman, "Vodafone Arena, 143 bin metrekarelik bir kapalı alana sahip. Zor bir lokasyonda olduğu için inşaatla alakalı bazen zorlandık. Vodafone Arena, bir kulübün Türk futbol tarihinde yaptığı en büyük yatırımdır. Bütün Beşiktaşlıların gurur duyacağı müthiş bir stat yapıyoruz" diye konuştu. 


Stat konusunda hiçbir şeyden tasarruf etme mantığına gidilmediğini ifade eden Orman, "2 hafta içinde çatıyı havaya kaldırıyoruz. Sonrasında da çimlerin yetişmesi için 75 güne ihtiyacımız var. Bu da demek oluyor ki eylül gibi çimin üzerinde top oynanır hale gelecek. Yani 90 gün içinde stadın içini ve dışını bitirme gayretindeyiz. Herkesten daha fazla sabırsızlık bizde var" ifadelerini kullandı. 
AA