Filli Boya, Daha İyi Bir dünya projesi ile Bursa'ya gidiyor!

 Filli Boya, Daha İyi Bir dünya projesi ile Bursa'ya gidiyor! Filli Boya, Daha İyi Bir dünya projesi ile Bursa'ya gidiyor!

Filli Boya Yalıtım Grubu’nun desteğiyle ve WWF-Türkiğye tarafından gerçekleştirilen, Daha İyi Bir Dünya projesi Bursa'da 13 Haziran 2012 Çarşamba günü Nilüfer ilçesinde bulunan Uğur Mumcu Sahnesi'nde gerçekleştirilecek.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Betek Yalıtım Grubu Genel Müdür Yardımcısı Gülay Dindoruk, WWF-Türkiye Doğa Koruma Direktörü Dr. Sedat Kalem’in konuşmacı olarak katılacağı seminere,tüm Bursa halkı davetli olup, iklim değişikliğinin nedenleri, etkileri ve Karbon Ayak İzi’mizi azaltmak için ısı yalıtımı başta olmak üzere günlük hayatımızda alabileceğimiz önlemler hakkında Bursalılara bilgi verilecek. 


Mayıs ayında Konya’da başlatılan Daha İyi Bir Dünya projesi kapsamındaki seminerde, iklim değişikliği ile mücadelede enerji verimliliği ve ısıyalıtımının önemi, enerji verimliliği konusunda Türkiye’deki mevcut durum, yasal düzenlemeler, atılması gereken adımlar ve alınması gereken önlemler Bursalılarla tartışılacak.