02 / 12 / 2022

Florya Ekşinar Konakları'nda son etap ofis ve 1+1 daireler satışta!

Florya Ekşinar Konakları'nda son etap ofis ve 1+1 daireler satışta!

Eroğlu Gayrimenkul tarafından, İstanbul’ un en nezih semtlerinden biri olan Florya'da hayata geçirilen Florya Ekşinar Konakları projesinde son etap ve de ofislerde satışlar başladı.Eroğlu Gayrimenkul’ün modern ve huzurlu bir yaşam düşleyenlerin ihtiyacına özel olarak projelendirdiği Florya Ekşinar Konakları’nda, özel bir kampanya başlatıyor. Farklı tiplerde 76 ve 86 metrekarelik seçenekleri bulunan 1+1 dairelere 450 bin TL’den, ofislere 550 bin TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.


Atatürk Ormanı’nın hemen yanı başında, eşsiz deniz manzarasının karşısında, geniş bir arazi yükselen Florya Ekşinar Konakları’nda 76 metrekare ile 463 metrekare arasında 1+1'den 7+2'ye kadar değişen daireler ayrıcalıklı bir gelecek fırsatı sunuluyor.  Tüm aile fertleri düşünülerek kurgulanan sosyal donatıları arasında bir adet kapalı havuzu ve çocuklara özel kapalı havuzu, çocuk oyun ekipmanları, fitness salonu, sauna, Türk hamamı, masaj odası, aerobik salonunu, cafe, basketbol sahaları bulunuyor.


Avantajlı konumuyla da cazip bir yaşam merkezi olan projenin E-5 Karayolu ile direkt yan yol bağlantısı bulunuyor; metrobüs hattına, sahil yoluna ve deniz hatlarına kolay ulaşım sağlanabiliyor. Atatürk Havalimanı’na, okullara, hastanelere ve alışveriş merkezlerine kısa bir sürede ulaşılabiliyor.

Geri Dön