Foça-Karaburun arası deniz otobüsü seferleri başladı!

Foça-Karaburun arası deniz otobüsü seferleri başladı! Foça-Karaburun arası deniz otobüsü seferleri başladı!

Foça ile Karaburun yarımadası arasındaki deniz dolmuş seferleri başladı. 14 Haziran cumartesi günü başlayan seferler, geçen yıllarda olduğu gibi Turyol'un 700 yolcu kapasiteli "Kaptan Enabir Can" adlı gemisiyle yapılıyor.
Foça ile Karaburun yarımadası arasındaki deniz dolmuş seferleri başladı. 14 Haziran cumartesi günü başlayan seferler, geçen yıllarda olduğu gibi Turyol'un 700 yolcu kapasiteli "Kaptan Enabir Can" adlı gemisiyle yapılıyor. Sefer programı ve ücret tarifesi de değişmedi. "Kaptan Enabir Can", Foça'dan salı, çarşamba ve cuma günleri 09.00'da kalkıyor. Saat 10.00'da Karaburun, 11.00'de Mordoğan'dan hareketle 12.00'de yeniden Foça'ya dönüyor. Cumartesi ve pazar günleri Foça'dan kalkış saati 10.00 olurken, Karaburun ve Mordoğan'dan hafta içindeki hareket saatleri geçerli. Foça'ya dönüş saati 13.00... Salı, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri Foça'dan saat 18.00'de ikinci sefere başlayan gemi, 19.00'da Mordoğan, 20.00'de Karaburun'dan kalkarak 21.00'de Foça'ya varıyor.

Bu yıl da ücretler gidiş-dönüş tam bilet 18, öğrenci 10 lira... Tek yön gidecekler için tam bilet 10, öğrenci ise 6 lira.

Biletlerin kalkış iskelelerinde hizmet veren irtibat ve satış bürolarından temin edilebileceğini belirten Turyol yetkilileri, hava muhalefeti olmadığı sürece sefer tarifesinin aksaksız uygulanacağını söyledi. Yeni Asır