Folkart'tan müthiş fırsat! Ticari alanlarda kira garantisi!

Folkart'tan müthiş fırsat! Ticari alanlarda kira garantisi!


Firma: Folkart Yapı


Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için yeni projeler üreten Folkart Yapı, kira garantili ofis ve ticari alanlarını satışa çıkardı.


Çevre dostu, ileri teknoloji ile donatılmış, dünya standartlarında yapılar inşa ederek yatırımcılarına yüksek katma değerler sağlayan Folkart Yapı, yüksek yapılar, A+ konut ve ofisler, alışveriş merkezleri ve okul projelerine odaklandı. 

FIRSAT YARATAN FOLKART PROJELERİ

Folkart

Folkart Time
Folkart Yapı tarafından Bornova'da hayata geçirilen Folkart Time projesinde son 15 ofis alıcılarını bekliyor. Projede ofislerin büyüklüğü 72 metrekare ile 208 metrekare arasında değişiyor. Ek olarak Folkart Time projesinde 35 bin 316 metrekare konut, 7 bin metrekare ticaret, 33 bin 547 metrekare ofis ve 10 bin 163 metrekare kolej alanı yer alıyor. 

 

Folkart

Folkart İncity
Folkart Yapı tarafından 31 bin 289 metrekare alan üzerine inşa edilmekte olan  Folkart İncity  projesi sekiz  blokta 700 konut ve 42 ticari üniteden oluşuyor. Projede yüzde 20 peşinat sonrası 120 aya kadar banka kredisi ile ödeme yapılabiliyor.  

 

Folkart

Folkart Life Bornova
Bornova'da hayata geçirilen Folkart Life projesinin ticari alanları satışta. Projede yer alan ticari alanların büyüklükleri 540 metrekare ile 369 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

 

Folkart

Folkart Yaka Evleri
Folkart Yapı imzasıyla kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayata geçirilen Folkart Yaka Evleri'nde konut stokları tükendi ancak ticari alan satışlarına devam ediliyor. 2 blokta zemin+ 13 katlı olarak inşa edilen projede toplamda 130 konut ve 13 ticari ünite bulunuyor. 

 

Folkart

Folkart Line
Folkart Yapı imzasıyla İzmir'de hayata geçirilen Folkart Line projesi  12 blokta toplam 422 adet bağımsız birimden meydana geliyor. Folkart Line projesi lokasyon olarak Çeşme'ye 45 dakika, Fuar İzmir'e 4 dakika, Alsancak'a 20 dakika mesafede inşa ediliyor. Folkart Line'da basketbol ve futbol sahası, yarı olimpik yüzme havuzu, tenis kortu, geniş peyzaj alanları, yarı olimpik yüzme havuzu, otopark, alışveriş alanları bulunuyor.

 

Folkart

Folkart Vega
Folkart Vega, Alsancak ile Halkapınar arasında,  İzmir  Körfezi’nin tam karşısında yükseliyor. Toplam 843 konut ile 53 ticari alandan oluşan projenin bu yıl içerisinde teslim edilmesi bekleniyor. Folkart Vega’nın en özel alanlarından biri olarak gösterilen A1 ve A2 arasında blokları birbirine bağlayacak sosyal tesis için de çalışmalar başladı. Yerden yaklaşık 70 metre yükseklikte yer alacak tesis, İzmir’in en güzel manzaralarından birine sahip olacak.

Web: http://www.folkart.com.tr/

Nuran AYDIN/Emlakkulisi.com