07 / 08 / 2022

Ford Puma'da düşük faiz fırsatı! Dev kampanyayı sakın kaçırmayın! İşte 14 Haziran 2022 fiyat listesi...

Ford Puma'da düşük faiz fırsatı! Dev kampanyayı sakın kaçırmayın! İşte 14 Haziran 2022 fiyat listesi...

Ford, çok beğenilen binek araçları arasında yer alan Ford Puma'da düşük faiz kampanyasını başlattı! Dev kampanya bitmeden elinizi çabuk tutun! Peki, Ford Puma fiyatları ne kadar? İşte 14 Haziran 2022 fiyat listesi...Elif AlparFord Puma, iki farklı donanım baz paketiyle kullanıcıların beğenisine sunuldu! Bu paketler ise; ST-Line ve Style.
Style paketinde 3 otomatik, 6 manuel şanzıman bulunurken, ST-Line paketi 7 ileri otomatik şanzımanı bulunuyor. 

SUV sınıfı olmasının yanı sıra spor otomobil düşkünlerinin de ilgi odağı olan Ford Puma, yakıt kullanımını en düşük seviyeye indirgeyerek masrafı en aza düşürmeyi hedefliyor.

Ford Puma, Acil Durum Manevra Destek Sistemi, Şerit Hizalama, Adaptif Hız Kontrol Sistemi ve Şerit Takip Sistemi gibi pek çok özelliğe sahip. Puma, bu özellikleriyle birlikte hem şehir içi hem de şehir dışı kullanımlarına kolayca uyabiliyor.

Ford Puma da düşük faiz fırsatı! Dev kampanyayı sakın kaçırmayın! İşte 14 Haziran 2022 fiyat listesi...Ford Puma, akıllı tasarım ve mühendislikle hızlanmada yüzde 12'ye varan iyileşme ve motora göre yüzde 10’a varan daha fazla yakıt verimliliği sağlıyor. Çevre dostu hibrit elektrikli araçlarda çağ atlatan Ford Puma, bu doğrultuda yeni geliştirilmiş EcoBoost Hibrit seçeneği ile birçok kişinin dikkatini kazanmayı başarıyor. 

Ford Puma, potansiyel çarpışma tehlikelerine karşı uyarı veren özelliklerden sürücünün yol tutuşunu ve dengesini sağlamasına yardımcı olan akıllı sistemlere sahip. Ford Puma, akıllı alan kullanımı ile modern yaşam tarzına yeni bir deneyim yaşatıyor.

Peki, Ford Puma fiyatları ne kadar? İşte 14 Haziran 2022 fiyat listesi...