04 / 12 / 2022

Ford’dan ticari araçlara özel fiyatlar! Ford Tourneo Custom fiyatları ne kadar? 5 Eylül 2022 fiyat listesi…

Ford’dan ticari araçlara özel fiyatlar! Ford Tourneo Custom fiyatları ne kadar? 5 Eylül 2022 fiyat listesi…

Otomobillerin en çok rağbet gösterdiği modellerden biri olan Ford Tourneo Custom için eylül ayına özel fiyatlarını açıklandı. Peki, Ford Tourneo Custom kaç lira? İşte, 5 Eylül 2022 fiyat listesi...Ford’dan ticari araçlara özel fiyatlar! Ford Tourneo Custom fiyatları ne kadar? 5 Eylül 2022 fiyat listesi…

Ticari otomobil alacakların en çok tercih ettiği araçlardan biri olan Ford Tourneo Custom için Eylül ayına özel fiyatlar resmen açıklandı. 

Esnek oturma sistemi ile dikkat çeken Tourneo Custom, kullanım kolaylığı sunan bir sistemle birlikte standart ve opsiyonel donanım olarak sunulan bir dizi benzersiz teknolojiyi barındırıyor. Ticari araçlar arasında tasarımıyla en çok dikkat çekiyor. Kusursuz malzeme kalitesi, titiz işçiliği ve dokuz kişilik yolcu taşıma kapasitesiyle Ford Tourneo Custom, mükemmel bir konfor vadediyor.

Ford Tourneo Custom, 2.0L EcoBlue Upgrade 130PS dizel motoruyla da çıtayı yukarıya çekiyor. 6 ileri manuel şanzıman ile de muadillerinin bir adım önüne geçiyor. Tourneo Custom, trafikte işaretleri algılayan Trafik İşareti Tanıma Sistemi, sürüş deneyimini bir ileri seviyeye taşıyan Akıllı Hız Sınırlandırıcı, Geri Görüş Kamerası ve Adaptif Hız Sabitleme Sistemi ile yolculuklarınız artık daha rahat, daha güvenli sürüş imkanı sunuyor.

Peki, Ford Tourneo Custom’ın özellikleri neler, fiyatları ne kadar? İşte, Ford Tourneo Custom’ın 5 Eylül 2022 fiyat listesi...
Geri Dön