Foresta Sarıyer fiyat listesi! 0,01 faiz, 240 ay vade imkanı!

 Foresta Sarıyer fiyat listesi! 0,01 faiz, 240 ay vade imkanı! Foresta Sarıyer fiyat listesi! 0,01 faiz, 240 ay vade imkanı!

Firma: Turyapı

Proje: Foresta Sarıyer

Turyapı kalitesi ve güvencesiyle Sarıyer'in el değmemiş doğasında, Koç Üniversitesi Batı Kampusü'ne komşu konumda yer alan Foresta Sarıyer, üniversite gençliği için dört dörtlük doğal ve konforlu bir yaşam merkezi olarak fark yaratıyor.
Zamana dayanıklı, sağlam ve yaşanabilir konutların markası olarak öne çıkan Turyapı, İstanbul Sarıyer'de doğa ile iç içe bir mevkide bulunan, her türlü konfora ve lükse sahip, ulaşım açısından da en elverişli lokasyonda yer alan yaşam merkezi Foresta Sarıyer'i hayata geçiriyor. Koç Üniversitesi Batı Kampüsü'ne komşu olan Foresta Sarıyer, metropol içinde doğal yaşamı tercih eden kesimler kadar üniversiteli gençler için de bulunmaz bir fırsat sunuyor. 


Kira verme, ev al!

Foresta Sarıyer'in ferah ve konforlu daireleri için Turyapı, üniversiteli gençlere ve öğretim görevlilerine özel ödeme kolaylıkları ve kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sağlıyor. Sahip olduğu konforu ve lüksüyle bölgede bir başka eşi olmayan Foresta Sarıyer, Karadeniz'in tüm doğal güzelliklerine yakın konumu ile alternati bir doğal yaşam imkanı sunuyor.


Foresta Sarıyer'den ev sahibi olmak isteyenlere ve üniversite öğrencilerine 240 aya varan vade imkanı ile 0.01'den başlayan faiz oranı kolaylığı sunduklarını ifade eden  Turyapı  Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Turpçu, benzer projelerle kıyaslandığında Foresta Sarıyer'in en çok değer kazanan yaşam merkezlerinin başında geldiği, Foresta Sarıyer'de sundukları doğal ortamın ve modern imkanların benzeri olmadığına vurgu yapıyor.


İstanbul'da yeşillikler içinde bir yaşam

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü'ne komşu konumu ve Belgrad Ormanı, Rumeli Kavağı, Kilyos, Gümüşdere ve Kısırkaya plajlarına yakınlığının yanı sıra bölgenin sağlam, şık ve prestijli yaşam merkezi olarak öne çıkan Foresta Sarıyer, sakinlerine doğal bir ortamın keyfini yaşatmaya hazırlanıyor. 


İstanbul'da betona yenilmemiş ve insan eli en az değmiş en doğal ortamında yer alan Foresta Sarıyer, unutulmaya yüz tutmuş doğal bir yaşam tarzını yeniden hayata katıyor. Yaşam alanı içinde yer alan özel açık yüzme havuzları, güneşlenme alanları, doğal yürüyüş ve koşu parkuru gibi imkanlar günün stresini atma ve spor yapma olanağı sağlıyor.


Foresta Sarıyer'de 1+1 daireler 280 bin ila 300 bin TL, 2+1 daireler 340 bin ila 390 bin TL, 3+1 daireler ise 440 bin ila 465 bin TL arasında satılıyor.


Sağlam zemin üstünde sağlam yapı

Foresta Sarıyer'de yer alan konutlar Çınar, Sedir, Defne, Ardıç ve Ladin adlarını taşıyor. Daire tiplerinde ise tercih edilen yaşam tarzına göre stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri sunuluyor. Tüm bloklarda çatı dubleksi bulunan Foresta Sarıyer'de geniş ufuklu teras keyfi de yer alıyor. Bununla birlikte, İstanbul ölçeğinde 3. derecede deprem bölgesinde yer alan ve jeolojik açıdan çok sağlam bir zemin üzerinde bulunan Foresta Sarıyer, Turyapı kalitesiyle depreme karşı 'çifte güvenlik' avantajı sağlıyor.


Ulaşım rahat ve kolay

Karayolu, demiryolu ve deniz yolu ulaşımı Foresta Sarıyer'e en elverişli konumlarda yer alıyor. Yeni hizmete giren Çayırbaşı Tüneli ile Foresta Sarıyer'in Maslak'a ve Rumeli Feneri'ne olan mesafesi sadece 10 dakika. Metroya, Şehir Hatları'na ve İDO Sarıyer İskelesi'ne ise beş dakika mesafede bulunuyor.TURYAPI İnşaat - 1976 yılında temelleri atılan TURYAPI İnşaat, yapı sektöründe 36 yıldan bu yana sağlamlığın ve güvenin teminatı olarak faaliyet göstermektedir. Zamana dayanıklı ve yaşanabilir estetik konutlar inşa etmek misyonuyla hareket eden TURYAPI İnşaat, kuruluşundan bugüne İstanbul, Ankara, İzmit ve Zonguldak'ta 4000 konuta imza atmıştır. Özellikle birinci derecede deprem bölgelerinde hayata geçirdiği sağlam konutlarla adından söz ettiren TURYAPI, bu bölgelerde tünel kalıp sistemini kullanarak en ileri teknolojik yöntemlerle konut inşa etmektedir. 36 yıllık tecrübesi ve uzman kadrosuyla her geçen gün daha büyük projelere imza atan TURYAPI, hızla büyüyen örnek bir kurum olarak dünyada gelişen yeni teknolojileri Türkiye'de hayata geçirmekte, sektörel normların ilerlemesine katkı sağlamaktadır. 


www.foresta.com.tr

Tel : 0212 342 01 50 - 342 25 98 (pbx)

GSM : 0549 717 70 47


projeye sor