Foresta Sarıyer Konutları'nda 420 bin TL'ye 3+1!

Foresta Sarıyer Konutları'nda 420 bin TL'ye 3+1!

Foresta Sarıyer'de; depremden uzak(3.derece deprem bölgesi), güvenlik sistemi, otopark, yüzme havuzları, spor ve çocuk oyun alanları, doğal yürüyüş ve koşu parkuru, peyzaj ve çevre düzenlemesi mevcut

İstanbul Boğazı'nın en yeşil, en sağlam zeminli bölgesinde. Sarıyer'de yaşam standartlarınızı değiştirecek yepyeni bir proje. Metroya, deniz otobüsü şehir hatları iskelesine, 5 dakika mesafede; yaşamın kalbinde, Sarıyer Evleri'nin yanı başında başlıyor.

Foresta Sarıyer'de; depremden uzak(3.derece deprem bölgesi), güvenlik sistemi, otopark, yüzme havuzları, spor ve çocuk oyun alanları, doğal yürüyüş ve koşu parkuru, peyzaj ve çevre düzenlemesi mevcut.

Beş katlı beş bloktan meydana gelen Foresta Sarıyer, 70 bin metrekare arsa içinde konumlandırılıyor. 2011 yılının Mayıs ayında yapımına başlanan projede 66 metrekare ile 77 metrekare arasında değişen 1+1, 90 metrekare ile 93 metrekare arasında değişen 2+1 ve 119 metrekare ile 138 metrekare arasında değişen 3+1 konutlar yer alıyor.

Foresta Sarıyer'de; 1+1 evler 250 bin lira ile 280 bin lira, 2+1 evler 330 bin lira ile 360 bin lira, 3+1 evler ise 420 bin lira ile 455 bin lira arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Projedeki konutlar için Vakıfbank'tan Sarı Panjur desteği sağlanıyor ve 240 aya kadar vadelendirme yapılıyor.

214 konutluk bir proje olan Foresta Sarıyer'in Bina ve Daire Özellikleri;

Dış cephe ısı izolasyonu TSE 825 standartlarını içeren mantolama sistemi
Paratoner ve topraklama sistemi
Ortak su deposu
Su ve yangın hidroforları, yangın söndürme sistemi
Görüntülü diyafon
Daire giriş kapıları: Ahşap kaplama çelik kapı
İç kapı ve kasalar: Ahşap kaplama kapı
Ahşap yer döşemesi(Lamine, Laminant)
Birinci sınıf seramik, vitrifiye ve armatür malzameleri
Hilton lavabo
Kaskad sistem ısıtma ve sıcak su
Split klima
Hazır mutfak
Çelik evye, davlumbaz, ankastre fırın, ocak ve bulaşık makinası

 

 

0212 342 01 50 
http://www.turyapi.com

http://www.foresta.com.tr/


Zeynep Karabag/Emlakkulisi.com