Çukurova Balkon

Forum AVM'lerine 2 tane daha eklendi!

Forum AVM'lerine 2 tane daha eklendi! Forum AVM'lerine 2 tane daha eklendi!

Multi ve Qubicon şirketlerinin 2014 yılında birleşerek, Türkiye’nin en büyük perakende platformu Multi Turkey’i oluşturmalarının ardından, portföyde yer alan Erzurum AVM ve Magnesia AVM de ‘Forum’ adını aldı.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Avrupa’da alışveriş merkezi sahipliği, geliştirme ve yöneticiliği konusunda lider kuruluşlar arasında yer alan Multi ile Qubicon şirketlerinin, 2014 yılı içinde, Türkiye pazarındaki en büyük oyunculardan birini oluşturacak şekilde güçlerini birleştirmesinin ardından; portföyünde yer alan Erzurum AVM ve Magnesia AVM’de ‘Forum’ adını aldı.


Erzurum'da 2009 yılının Ekim ayından beri misafirlerine hizmet veren Erzurum Alışveriş Merkezi bundan böyle Forum Erzurum; Manisa’nın ilk alışveriş merkezi olan Magnesia Alışveriş Merkezi ise Forum Magnesia adıyla faaliyet göstermeye devam edecek. 14’ü aktif, 3’ü geliştirme aşamasındaki projesi ile Multi Turkey, sektör lideri konumuyla Türkiye’nin en büyük perakende platformunu oluşturuyor.


Forum AVM’ler bölgelerine renk katıyor

Forum Alışveriş Merkezleri, sunduğu alışveriş ortamı ve seçkin marka karmasının yanı sıra eğlence konsepti ve düzenlediği etkinliklerle de bir yaşam merkezi olarak faaliyet gösteriyor. Aynı zamanda bulundukları yöreye ve lokasyona ait etnik öğeleri de barındırarak şehrin genel atmosferine uyum sağlıyor.


Hürses